Buradasınız : Ana Sayfa // Resimler // Peygamberimizin kabri

Peygamberimizin kabri

Hz. Muhammed kabrini herkes merak etmektedir. Böyle bir şey var mı? Yok mu? Tartışmaları süre dursun. Netten bulduğumuz peygamberimizin kabri resmini ve görselini aynen olduğu gibi paylaşıyorum.

peygamberimizin kabri şerifleri

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Google+0

Benzer yazılar

  • Peygamberimizin resmi var mıdır?Peygamberimizin resmi var mıdır? Efendimizin resmi var mı yok mu? niye yok gibi sorular bazı kardeşlerimizin kafasına takılmaktadır. Geçenlerde vikipedi internet sitesinde yalan yanlış Hz Muhammed'in resmini koymuşlar. Böyle bir şeye inanmayın sakın! Efendimizin resmi kesinlikle yoktur.  Düşünseniz ya eğer öyle olsaydı her evde her dini müessesede onun fotoğrafları olurdu.. Böyle bir şey yok internette gördüklerinize […]
  • Bana herşey yakışır Cengiz abazoğlu kombinleri ve tasarımlarıBana herşey yakışır Cengiz abazoğlu kombinleri ve tasarımları Kanal D ekranlarında en çok sevilen ve reyting alan programların başında  '' Bana her şey yakışır'' yer alıyor. Yayınlandığı günden bu yana  yarışmacıların giydikleri kıyafetler bir çok genç kız tarafından merak edilmektedir. Birde moda tasarımcısı cengiz abazoğlu'nun tasarladığı elbise kombinleri yok mu.. İnsan gerçekten hayran oluyor.
  • İlginç uçaklarİlginç uçaklar Teknoloji sayesinde inanılmaz tasarımlara ve hatlara sahip uçaklar üretilmektedir. Sadece bu mu? Tabii ki değil! Özellikleri ve fiyatları ile bu uçaklar çok pahalı ve milyon dolarları buluyor.
  • Kurban bayramı mesaj sözleriKurban bayramı mesaj sözleri Kurban bayramı için mesaj sözleri arayanlar ve bilhassa facebookta paylaşacak arkadaşlarımız bu güzel sözleri ve mesajları görmeden kararlarını vermesinler çok şey kaçırırlar.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica