Buradasınız : Ana Sayfa // Resimler // Picasso yaptığı resimler

Picasso yaptığı resimler

Picasso, tarihin gördüğü en yetenekli ressamların başında gelmektedir. Yaptığı eserlerle bilinmektedir. Onun resimlerini dilerseniz inceleyelim.

Picasso yaptığı resimler tablo

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on Google+
Google+
0

Benzer yazılar

  • kısa güzel sözler aşkkısa güzel sözler aşk Bizi biz yapan değerlerin başında gelen insana ve doğaya olan saygımız ve sevgimiz, yüzyıllardır güzel sözlerle, şiirlerle hitap edilmektedir. Sevdiğimize yazdığımız sözler, bizden sonra dahi yüzyıllar boyu yaşayabilir. Sözün vatanı, toprağı yoktur. Devletleri birbirine düşman eden söz, aynı zamanda hükümdarları barıştırabilir, küskünleri tekrar bir araya getirebilir, aralarında duvar […]
  • 10 kasım sözleri10 kasım sözleri En hüzünlendiğimiz günlerin başında millet olarak on kasım gelmektedir. Bugünü anlatan en değerli Atatürk sözleriyle sizleri baş başa bırakıyorum.
  • öğretmenler günü afişleriöğretmenler günü afişleri Öğretmenlik en çok saygı duyulan meslek gruplarının başında gelmektedir. En onurlu ve aynı zamanda yüce bir meslek olan öğretmenlik, ne kadar özel bir gayeye hizmet ettiğini görmemek için kör olmak gerekir. Bu mesleğe her daim sahip çıkmalı ve böyle afişlerle, mesajlarla ve sözlerle destek vermeliyiz. Günümüzde doktorluk ve öğretmenlik meslekleri ne yazık ki değerini kaybetmiş ve […]
  • Arabesk sözler 2016Arabesk sözler 2016 Arabesk bizim damarlarımıza işleyen en özel ve güzel sözlerin başında gelmektedir. 2016 yılında böylesine güzel Arabesk sözlere yer verdiğimiz için çok mutluyuz.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica