Buradasınız : Ana Sayfa // Dekorasyon // Pike modelleri 2015

Pike modelleri 2015

Pikeler sıcak havalarda bizlerin olmazsa olmazlarıdır. Yaz aylarında her daim pikelere ihtiyaç duymaktayız. 2015 yeni sezon pike takımları renkleri ve modelleri ile ön plana çıkmaktadır.

pike modelleri 2015

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Google+0

Benzer yazılar

  • Taç saten pike takımlarıTaç saten pike takımları Taç makasının özellikle saten pike takımları çok sevilmektedir. Modellerini ve renklerini aşağıdan detaylı olarak inceleyebilirsiniz.
  • hazır pike takımı modellerihazır pike takımı modelleri Hazır pike takımlar en güzel modelleri farklı renkleri ve harika çeşitleriyle sayfamızda yer almıştır. Yeni evlenenler ve pikesini değiştirecekler bu fırsat ve kampanyaları değerlendirebilirler.
  • Gelin pike takımları 2015Gelin pike takımları 2015 Gelin pike takımları çeyizler için vazgeçilmez parçalardır. Yeni evlenecek olan genç kızlarımıza en güzel gelin pike takımlarını takdim ediyoruz.
  • pike takımı modelleri pike takımı modelleri İncelemeniz için seçtiğimiz pike takımları arasında renkli ve düz klasik modeller yer alıyor. Her evde mutlaka bulunması gereken eşyalardan olan pikelerin çeşitlerini sizler için araştırdık.  Dantel pikeler bunlar arasında en ilgi çekici olanlarıdır. Eskiden annelerimiz evlenmeden önce bizim çeyizimiz için bunları yaparlardı.  

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica