Buradasınız : Ana Sayfa // Spor // Pilates çemberi ile hareketler

Pilates çemberi ile hareketler

Pilates çemberi kullanarak nasıl egzersiz ve hareket yapılır? Bugün hep birlikte öğrenmeye çalışacağız. Resimli anlatımla sizlerin kolay bir şekilde kavrayacağınıza inancım tam.

Pilates çemberi ile hareketler

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on Google+
Google+
0

Benzer yazılar

  • Pilates bandı ile basen eritmePilates bandı ile basen eritme Kadınların en çok kilo aldıkları yerler basenleridir. Fazla basenlerden kurtulmak için sizlere bugün pilates hareketlerini resimli olarak göstereceğiz. Pilates bandı kullanarak basen eritme yöntemlerini ve hareketlerini inceleyeceğiz
  • Pilates bandı ile karın hareketleriPilates bandı ile karın hareketleri Pilates bandı ile karın hareketleri yapabilmek mümkündür. Bilmeyenler için nasıl yapılır? Resimli aşamalı olarak araştırdık ve bulduk. İşte pilates bandı ile karın hareketleri karşınızda.
  • Pilates bandı göbek eritme hareketleriPilates bandı göbek eritme hareketleri Göbek eritmek çok zordur. Çeşitli sportif yöntemlerle sizlerde fazla göbek yağlarından kurtulabilirsiniz. Bugün özellikle pilates bandı ile göbek eritme hareketlerini paylaşacağız ve sizlerin yararlanmasını sağlayacağız.
  • Pilates bandı bacak hareketleriPilates bandı bacak hareketleri Bacak hareketleri pilates sporunun olmazsa olmazlarındandır. Pilates banı ile bacak hareketleri nasıl yapılıyor. Egzersizleri resimli olarak buradan takip edebilirsiniz.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica