Buradasınız : Ana Sayfa // El işleri // Polimer Kilden Muz Yapımı – Video

Polimer Kilden Muz Yapımı – Video

Hanımlar evinizin bir köşesini süslemek veya anahtarlık yapmak için polimer kilden harika muz yapabilirsiniz. Bu yapmış olduğunuz muzu anahtarlık olarak da kullanabilirsiniz.

Polimer Kilden Muz Yapımı

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on Google+
Google+
0

Benzer yazılar

  •  Pinpon Topu Tabancası Nasıl Yapılır Pinpon Topu Tabancası Nasıl Yapılır Evet arkadaşlar her geçen gün sizlerle farklı bir el yapımı örnekler paylaşıyoruz. Bugün ise pinpon topundan yapılan harika tabancı modeline geldik. Aslında bu model tam da erkek çocuklarına göre. Çünkü erkek çocukları silahları çok sever. Kolay yapabilmeniz için bir video buldum. Oradan bakarak yapabilirsiniz.
  • Karakalem Elektro Gitar ÇizimleriKarakalem Elektro Gitar Çizimleri Karakalem ile evde çok güzel elektro gitar çizimi yapabilirsiniz. Şimdi birçoğunuz nasıl yapacağız diye sorular soracaktır. Hemen yardımcı olalım ben resimler olarak örnek ekledim. Yani örneklere bakarak da kolaylıkla çizebilirsiniz. Aynı zaman da daha kolay olması için de video ekledim. Yapamayan arkadaşlarımız olursa video yardımı ile yapabilir. Video
  • Işın Kılıcı YapımıIşın Kılıcı Yapımı Küçükken bende ışın kılıcıyla oynamayı çok severdim ve günümüzde gerçekten bu oyuncağı seven çocuklar çok. Ama sizler alamıyorsanız ve kendiniz yapmak istiyorsanız o zaman doğru yerdesiniz demektir. Çünkü video sayesinden harika ışın kılıcına sahip olabilirsiniz.
  • Maket Uçak Nasıl Yapılır Ve YapımıMaket Uçak Nasıl Yapılır Ve Yapımı Bu yazımızda arkadaşlar maketten yapılan güzel bir uçak yapmaya geldi sıra. Bende küçükken çok yapardım uçak ve gerçekten zevkli birşey. Şimdi yapmayı bilmeyen arkadaşlarım için buldum ve video şeklinde sizlerle paylaştım. Aşağıda videomuz ekli. Videoyu izleyerek kolay bir şekilde uçak yapabilirsiniz.

Etiketler:

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica