Buradasınız : Ana Sayfa // Dekorasyon // Prefabrik ev planları örnekleri

Prefabrik ev planları örnekleri

En sağlıklı ve depreme dayanıklı evlerden birisi prefabrik yapılarıdır. Üstelik fiyatları betonarme evlere göre çok daha uygun ve ucuzdur. Prefabrik ev planları farklıdır. Eminim sizlerin beğeneceği çizim örnekleri aşağıda vardır. Ben bugün ev satın alsam ilk tercihimi prefabrik evlerden yana kullanırdım çünkü çok ucuz ve fiyatları uygun.

Prefabrik ev planları örnekleri resimli

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on Google+
Google+
0

Benzer yazılar

  • Yatak Odası Dekorasyon ÖnerileriYatak Odası Dekorasyon Önerileri Yatak odası tasarımları ev dekorasyonu için en hassas noktası olarak öne çıkan noktadır. Bu noktada çeşitli yatak odası önerileri ile ideal yatak odası tasarımlarınızı oluşturabilirsiniz. İdeal yatak odası tasarımları için şu fikirler öne çıkmaktadır. Yatak odanızda yatak başı detayı için eksik etmemeniz gereken detay komodin ve gece lambası tercihleridir. Yatak odanızı daha […]
  • Dekorasyonda duvar rengi seçimiDekorasyonda duvar rengi seçimi Evinizde iç mekanlarda duvar rengini seçerken ''Açık renkli'' olmasına dikkat edin. Zaten mobilyalar, halılar ve perdeler bir nebze koyu olduğundan dolayı onunla birlikte uyum gösterecektir. Uzmanlar bile açık renk tavsiye etmektedir. Ev dekorasyonunda özellikle evim şahane programında görüyoruz ki rengin uygulandığı alanlar duvar yüzeyinin genişliğine göre renk her zaman çok daha koyu […]
  • Halı modelleri 2016Halı modelleri 2016 2016 yeni halı modellerini ben çok beğendim ve bu sebepten mütevellit sizlerle sezonun en renkli desenleri farklı olan halı modellerini paylaştım.
  • modern yeni mutfak modellerimodern yeni mutfak modelleri Değerli arkadaşlarım, yine en lüks ve aynı zamanda modern tasarımlardan üretilerek yapılan mutfak çeşitlerini bu konumuzda bulabileceksiniz. Hepsi özel modeller olan mutfaklar dekoratif bir ambiyansı sizlere yaşatacak. Ben bu mutfak modellerine bayıldım ve çok modern buldum. Eminim sizlerde benimle aynı fikirde olacaksınız. Resimler bize her şeyi anlatıyor.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica