Buradasınız : Ana Sayfa // Örgüler // Pul ve boncuk işi örtüler 2015

Pul ve boncuk işi örtüler 2015

Örtülerinizi ve ona benzer örneklerinizi sizlerde pullarla ve boncuklarla donatarak olduğundan daha modern örtüler elde edebileceksiniz.

Sunplus

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on Google+
Google+
0

Benzer yazılar

  • Boncuk işi bohça örnekleri 2015Boncuk işi bohça örnekleri 2015 Boncuk işiyle çok daha modern ve göze hitap eden yeni bohçalar örebileceksiniz. 2015 boncuk işi bohçaları buyurun karşınızda...
  • örgü etol modeliörgü etol modeli Etol modellerini yaparken tığ işi tekniklerine ihtiyaç duyarız. Bu konuda fazla bilgisi olmayan hanımlar örgü etol modelini ve örülüşünü tam olarak beceremez. Ama üzülmeyin azimli oldukça ileride çok daha güzel olan örgü etol modellerini yapacaksınız. Kıyafetlerin üstüne takılabilecek son derece modern etoller yapmak mümkündür.
  • Şiş işi yelek modelleri 2015Şiş işi yelek modelleri 2015 Şiş işinden örülen yelekler tığ işi ile yapılanlara göre bir başka güzel ve özle oluyorlar. 2015 yeni örgü yelek modelleri genellikle şiş işi ile yapılmaktadır.
  • 2015 tığ işi yelek örnekleri2015 tığ işi yelek örnekleri Tığ işi örgü yelek örnekleri 2015 yılına damgasını vuracak ve pek çok örgü forumlarında ve facebook sayfalarında tığ işi yelekleri göreceğiz.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica