Buradasınız : Ana Sayfa // Örgüler // Pul ve boncuk işi örtüler 2015

Pul ve boncuk işi örtüler 2015

Örtülerinizi ve ona benzer örneklerinizi sizlerde pullarla ve boncuklarla donatarak olduğundan daha modern örtüler elde edebileceksiniz.

Sunplus

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Google+0

Benzer yazılar

  • Boncuk işi bohça örnekleri 2015Boncuk işi bohça örnekleri 2015 Boncuk işiyle çok daha modern ve göze hitap eden yeni bohçalar örebileceksiniz. 2015 boncuk işi bohçaları buyurun karşınızda...
  • örgü etol modeliörgü etol modeli Etol modellerini yaparken tığ işi tekniklerine ihtiyaç duyarız. Bu konuda fazla bilgisi olmayan hanımlar örgü etol modelini ve örülüşünü tam olarak beceremez. Ama üzülmeyin azimli oldukça ileride çok daha güzel olan örgü etol modellerini yapacaksınız. Kıyafetlerin üstüne takılabilecek son derece modern etoller yapmak mümkündür.
  • Oya örnekleri tığ işiOya örnekleri tığ işi Tığ işinden oya örmek çok kolay ve aynı zamanda keyiflidir fakat bu işe yeni başlayan hanımlarımız biraz zorlanacaklardır ama öğrendiklerinde ve tecrübe edindiklerinde tığ işinin ne kadar keyifli ve basit olduğuna tanıklık edeceklerdir.
  • 2015 tığ işi yelek örnekleri2015 tığ işi yelek örnekleri Tığ işi örgü yelek örnekleri 2015 yılına damgasını vuracak ve pek çok örgü forumlarında ve facebook sayfalarında tığ işi yelekleri göreceğiz.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica