Buradasınız : Ana Sayfa // Örgüler // Pullu havlu kenarı örnekleri

Pullu havlu kenarı örnekleri

sade ve dantel havlu kenarı örneklerinden sıkılanlar için başka alternatif modelleri bulduk. Artık yenilik ve farklılık vakti diyen kullanıcılarımıza pullu havlu kenarı örneklerini sunduk.

Örmeyi düşünen arkadaşlarımız için hazırladığımız galeri içerisinde çok kaliteli ve güzel yapılmış olan modeller var.

 

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on Google+
Google+
0

Benzer yazılar

  • Örgü pullu havlu kenarı modelleriÖrgü pullu havlu kenarı modelleri Örgü havlu kenarlarının birbirinden değişik modelleri olduğunu hepimiz çok iyi biliyoruz. Bugüne kadar sitemizde boncuklusu iğne ve tığ işi ile yapılan desenlisi ve simli olan modelleri yayınladık. Şimdi karşınızda çok güzel olan pullu havlu kenarları var. Sitenizde bulabileceğimiz pullu havlu kenarlarının değişik olan çeşitleri karşınızda.  Örme işiniz bittikten sonra ortaya çok şık […]
  • örgü bebek elbisesi modelleriörgü bebek elbisesi modelleri Sevgili annelerin bebekleri için yapabilecekleri ve örebilecekleri çok güzel bebek elbiselerini buldum. Onlar her şeyin en iyisini ve şirin olanını hak ediyorlar. Güzel bir örgü bebek elbisesi var aşağıda. Şu galeride ilk sıraya koyduğum model çok hoş.      
  • Dantel Örnekleri 2013Dantel Örnekleri 2013 2013 dantel örneklerini bugün sizlere göstermek istiyoruz Dantel işlerinde kadınların usta olduklarımı biliyoruz. Söz konusu el işi dantelleri ise onlar için akar sular durur 2013 yılında birden fazla çok çeşidi bulunan dantel modellerini sitemizde şimdi yayınlayacağız. Türklerin gelenek ve kültürlerinde önemli yere sahip olan dantellerin çeşitleri arasında en çok konsol vitrin masa […]
  • 2013 Yeni bebek örgü modelleri2013 Yeni bebek örgü modelleri 2013 Yılında yeni doğan bebeklerinize örebileceğiniz çok güzel yeni örgü modellerini araştırdık ve aralarında birbirinden şirin örgü bebek çeşitleri var. Sevgili anneler bu güzel örgü modellerini bir an önce yavrularına yapmak için can atacaklar diye düşünüyorum şimdiden siz değerli annelere kolay gelsin diyoruz.

Etiketler: ,

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica