Buradasınız : Ana Sayfa // Resimler // Ramazan ayı mübarek olsun mesajları

Ramazan ayı mübarek olsun mesajları

Değerli kardeşlerim orucunuzu tutuyor ve ibadetlerinizi yerine getiriyorsunuz. Allah inşallah bütün bu yaptıklarınızın karşılığını ramazan ayında size fazlası ile verir.

Ramazan ayı mübarek olsun mesajları twitter

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on Google+
Google+
0

Benzer yazılar

  • Kadir gecesi mesajlarıKadir gecesi mesajları '' Bin ayda daha hayırlıdır'' denildiği zaman akla kuşkusuz ve şüphesiz kadir gecesi gelmektedir. Bu özel gecede sadece ibadetlerimizi yerine getirmekle iş bitmiyor. Aynı zamanda sevdiklerimize ailemize ve akrabalarımıza telefon etmeli yada facebook ve twitter gibi mecralardan onların kadir gecesi kandilini kutlamalıyız. Kadir gecesi için çok güzel mübarek mesajları, tebrik kartlarını […]
  • Oruç kutlama mesajlarıOruç kutlama mesajları Her birinizin mübarek ramazan ayını en içten sevgilerle ve dileklerle kutlarım. Allah tuttuğunuz oruçları kabul etsin İnşallah.
  • berat kandili mesajları güzel sözlerberat kandili mesajları güzel sözler berat kandili mesajları en güzel sözleriyle sadece bizim sitemizde yer alıyor. Başka sitelere bakmanıza gerek yok arkadaşlar bu sözler ve güzel mesajlar size yeter artar bile.
  • dini islami sözler facebookdini islami sözler facebook Kültürümüzle bağdaşlaştırdığımız dini sözler, kimi zaman bir öğüt verirken, kimi zaman hayattan ders çıkarmamızı sağlamaktadır. Hayatımızın en önemli olgularından birisi olan din, insanların daha mutlu ve huzurlu olabilmesi için bazı kuralları çerçevelemiştir. Yasaklar, uzak durmamız gerekenler, günahlar, sevaplar ve daha birçok kavram din ile bir bütündür. Dini sözler bizi daha iyi […]

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica