Buradasınız : Ana Sayfa // Resimler // Ramazan ayı mübarek olsun sözleri

Ramazan ayı mübarek olsun sözleri

Hepinizin mübarek ramazan ayı kutlu olsun arkadaşlar. Ramazan biz Müslümanlar için en değerli ve kıymetli aylardan birisidir.

Ramazan ayı mübarek olsun sözleri tumblr

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on Google+
Google+
0

Benzer yazılar

  • Ramazan bayramı ile ilgili hadislerRamazan bayramı ile ilgili hadisler Ramazan bayramına yakışır en güzel hadisleri değerli kardeşlerimize sunmak istedik. Böyle önemli ve güzel bir günü hadislerle yad etmek ve kutlamak biz Müslümanlara yakışır değil mi?
  • En güzel ramazan bayramı sözlerEn güzel ramazan bayramı sözler Ramazan bayramıma özel olarak çok güzel mesajları sizleri huzurlarında paylaştık. Bu bayram dini bir bayram olduğu için biz Müslümanların nezdinde çok önemli ve kıymetlidir.
  • En güzel cami resimleriEn güzel cami resimleri Biz Müslümanların namaz kıldığı, huzur bulduğu ve Allah'ın huzuruna çıktığı mabet olan camilerin en güzel resimlerini ve fotoğraflarını değerli kardeşlerimizle paylaşmak istedik.
  • berat kandili sözleriberat kandili sözleri Kandil sözlerini ailenizle, sevdiğiniz insanlarla ve akrabalarınızla paylaşmanız için bir araya getirmiş bulunuyorum. En özel kandillerin başında berat kandili gelmektedir. Kutsal kitabımız olan kuranı kerim berat gecesinde indirilmiştir. Kitabımız Allah'ın emir ve yasaklarını efendimize bildirmiş, O da biz tüm Müslümanlara bildirmiştir. Berat kandilinde namazınızı kıldınız, orucunuzu […]

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica