Buradasınız : Ana Sayfa // Resimler // Ramazan ayında minareler arasına asılan güzel sözler

Ramazan ayında minareler arasına asılan güzel sözler

Ramazan ayında minareler arasına asılan çok güzel sözler ve yazılar vardır. Her camii kendince güzel hadisleri ve sözleri minareler arasına asmaktadır.

Ramazan ayında minareler arasına asılan güzel sözler 8

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on Google+
Google+
0

Benzer yazılar

  • 19 mayıs ile ilgili türküler19 mayıs ile ilgili türküler Türküler, şarkılar ve şiirler 19 mayıs gençlik spor bayramının olmazsa olmazları arasında yer almıştır. Etkinliklerde ve gösterilerde bu harika türküler söylenmektedir.
  • Sahur duası Ömer döngeloğluSahur duası Ömer döngeloğlu Ömer döngeloğlu, kanal 7 ekranlarında Ramazan ayında yine izleyicileri ile buluşacak. Her zaman olduğu gibi sahur vaktinde programında kuran ve dualar okunacaktır.
  • Soy ağacı boş şablon 8 kişilikSoy ağacı boş şablon 8 kişilik Soy ağacı arıyor ve bir türlü boş şemalı ve şablonlu bulamıyorsanız sizlere geniş aileler için sekiz kişilik soyağacı şemasını göstermek istedik
  • güzel köylü oyuncuları kemalgüzel köylü oyuncuları kemal güzel köylü çok sevilen ve izlenme rekorları kıran bir dizidir. dizinin çok sevilen karakterlerini ve oyuncularını sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica