Buradasınız : Ana Sayfa // Resimler // Ramazan bayramı ile ilgili sözler ve mesajları

Ramazan bayramı ile ilgili sözler ve mesajları

En çok sevdiğimi ramazan bayramına birde şeker bayramı denilmektedir. Çocuklar bu bayramı çok severler ve kapı kapı dolaşarak şekerler ve paralar toplarlar. Hepinizin ramazan bayramı mübarek olsun arkadaşlar.

Ramazan bayramı ile ilgili sözler ve mesajları paylaş

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on Google+
Google+
0

Benzer yazılar

  • öğretmenler günü boyama örnekleriöğretmenler günü boyama örnekleri Öğretmenler gününde ilkokul öğrencilerine ve küçük çocuklarımıza çok güzel boyama sayfalarını sunmak istedik. Bu güzel boyama sayfaları ile zamanın nasıl geçtiğini anlayamayacaklar. 24 kasımda öğretmenliğin ne kadar kıymetli ve aynı zamanda değerli bir meslek olduğunu çocuklarımıza göstermek için boyama sayfalarını onlara boyatmalıyız. Öğretmelerin üstün çalışmaları ve çabaları […]
  • Mavi gül resimleriMavi gül resimleri Mavi güller, ender bulunan ve farklı rengi ile dikkat çeken güllerdir. Kırmızı ve beyaz güllerden sıkılanlar, birde mavi gülleri deneyebilirler.
  • Kadir gecesi duası arapçaKadir gecesi duası arapça Dualar arapça olduğu zaman çok daha güzel ve anlamlı oluyor değil mi? Hele birde bu kadir gecesi duası olduğu zaman daha çok seviyoruz. Resimli kadir gecesi duası burada buyurun.
  • Dünyanın en küçük annesi ve babasıDünyanın en küçük annesi ve babası Dünyanın en küçük evli çiftlerini karşınıza getiriyoruz. En küçük anne ve babayı görünce çok şaşıracaksınız. Birde çocukları olsa çok daha güzel olur değil mi?

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica