Buradasınız : Ana Sayfa // Dini konular // Ramazan bayramı namazı saat kaçta?

Ramazan bayramı namazı saat kaçta?

En önemli namazların başında bayram namazları gelmektedir. Bu sene Ramazan bayramı saaç kaçta kılınacak? Sizler için Ramazan bayramı namazının saatini araştırdık ve diyanetten edindiğimiz bilgileri yayınladık

 

Ramazan bayramı namaz saati: 6:43

ramazan bayramı namazı saat kaçta görselleri

 

 

 

 

 

 

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on Google+
Google+
0

Benzer yazılar

  • Miraç günü oruç tutulurmuMiraç günü oruç tutulurmu Miraç günü geldiği zaman pek çok ibadetler ve dualar ederiz. Bu ibadetlerin başında elbette oruç tutulur. Miraç kandilinde oruç tutulur mu sorusuna verilebilecek en güzel cevap: Evettir ve bu manevi günde tutulan orucun sevabı çok büyüktür. Allah Hepinizin miraç günü orucunu kabul etsin AMİN:
  • Kulak damlası kullanmak ve kulak yıkattırmak orucu bozar mı?Kulak damlası kullanmak ve kulak yıkattırmak orucu bozar mı? En çok merak edilen soruların başında kulak damlası kullanmak yada kulağı yıkatmak orucu bozar mı? Sorusu gelmektedir. Kulağa akıtılan damla boğazdan aşağıya gitmediği sürece orucunuz bozulmaz.
  • Berat kandilinde oruç tutmanın faziletiBerat kandilinde oruç tutmanın fazileti Berat kandilinde oruç tutmanın faziletini kelimelerle anlatamazsınız. Oruç tutmak en büyük ibadetlerin başında gelmektedir ve Ramazan ayında farzdır. Berat kandilinde tutacağınız oruç Allah'ın izniyle pek çok günahınızın silinmesine vesilece olacaktır.
  • Berat kandili hangi gün 2015Berat kandili hangi gün 2015 En değerli ve önemli kandillerin başında berat kandili gelmektedir. Şaban ayının 15. gecesinde kutlanır. 2015 berat kandili 01.06.2015 tarihindedir. Bilginize.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica