Buradasınız : Ana Sayfa // Dini konular // Regaib kandili mesajları kısa

Regaib kandili mesajları kısa

Kısa ve öz regaib kandili mesajları bugün ana konumuz oldu. Kandile az bir süre kaldı ve herkes birbirini kutlamaya başladı. Bu güzel mesajları dilediğiniz gibi paylaşabilirsiniz.

Regaib kandili mesajları kısa 2016

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Google+0

Benzer yazılar

  • Sigara dumanı orucu bozar mıSigara dumanı orucu bozar mı Sorularla İslamiyet, Diyanet ve Nihat hatipoğlu'ndan aldığımız bilgilere göre. Eğer haddinden fazla sigara içilen ortamda kalırsak oruç bozulur. Az süre kalırsanız bozulmaz. Yine görev icabı bulunduğunuz ortamda sigara içiliyorsa oruç bozulmaz.
  • Ağlamak orucu bozar mıAğlamak orucu bozar mı Ağladığınızda kana gözyaşınız yada ter eğer ağza girmişse bir kaç damla bir şey ise orucunuz bozulmaz. Yoğunluğu fazla ağzı dolduracak kadarsa ve yutulursa orucu bozar.
  • Abdest suyu orucu bozar mıAbdest suyu orucu bozar mı Abdest aldım. Ağzımı yıkadım. Ağzımda yaş hissiyatı var.. Orucum bozulur mu? Ağzı yıkadıktan sonra kalan yaşlılık ve tükürük orucu bozmaz.
  • Orucu bozan şeyler nelerdirOrucu bozan şeyler nelerdir Orucu neler bozar? Bozan haller nelerdir maddeler halinde burada? 1 - Çok az miktarda tuz yemek 2 - Oruçlu olduğunu bildiğiniz halde yemek yada içmek orucu bozar. Bunun dışında oruçlu iken ilaç içmek yine orucu bozar 3 - Cinsel ilişkiye girmek 4 - Yağan yağmur yada kar taneciklerini oruçlu olduğunu bilerek yutmak 5 - Sigara içmek yada sigara içilen ortamda oruçlu olduğu […]

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica