Buradasınız : Ana Sayfa // Örgüler // renkli dantel iplikleri ile yapılan örgü dantel örnekleri

renkli dantel iplikleri ile yapılan örgü dantel örnekleri

Kış aylarında örgülere olan ilgi artar. Tığları elimize alırız  ve başlarız dantelleri örmeye.

Bu sene farklı v değişik renkli ipliklerden yapılan rengarenk dantel modellerinin birbirinden güzel örneklerini yapabilirsiniz. Sizlere yardımcı olabilmek için renkli dantel örneklerini bulduk ve aşağıda paylaştık.

yeşil-pembe-dantel-sehpa-örtüsü-modeli

 

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Google+0

Benzer yazılar

  • İğne Oyalı Mutfak Havlusu Örnekleriİğne Oyalı Mutfak Havlusu Örnekleri İğne Oyalı Mutfak Havlusu Örnekleri içerisinde çiçek, böcek, meyve, halka, püskül, yelpaze gibi çeşitli öğeler ipek iplikler ile işlenebilmektedir. En güzel modelleri sitemizde kolaylıkla bulabilirsiniz. Sizler için galerilerimizde mutfak ve diğer banyo, el, ayak havlu çeşitleri ve damat havlusu gibi havlu çeşitlerini yollayabilmekteyiz. Çeyizlerin önemli bir parçasını da mutfak […]
  • Yazma kenarı modelleri 2016Yazma kenarı modelleri 2016 2016 yazma kenar örnekleri ve çok güzel iğne oyası çeşitleri hem yapılışları ile hem görselleri ile siz değerli ev hanımlarına takdim edilmektedir.
  • Kasnakta oda takımı modelleri 2016Kasnakta oda takımı modelleri 2016 Kasnak ile oda takımı dantelleri ve boncuklu modellerini örmek istiyorsanız, yapılışlarını sitemizden açıklamalı ve resimli olarak öğrenebilirsiniz. Kolay gelsin.
  • Dantel tepsi örtüsü örnekleri 2016Dantel tepsi örtüsü örnekleri 2016 Tepsi örtülerinin desenleri dantel motifleri ile yapılmış ve ortaya çok yeni ve daha önce görmediğimiz modeller çıkmış.

Etiketler:

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica