Buradasınız : Ana Sayfa // Örgüler // renkli örgü lif modelleri

renkli örgü lif modelleri

Renkli ve farklı modellerle dikkat çeken örgü lifler çeyizlerinizi fazlası ile süsleyecek ve banyolarınıza şık bir ambiyans katacaktır.

2015 Renkli örgü lif modeli

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Google+0

Benzer yazılar

  • 2016 Kolay bayan yelek modelleri2016 Kolay bayan yelek modelleri Kolay ve aynı zamanda rahat giyimi ile dikkat çeken bayan yelek modelleri sizlerin karşısına en güzel örnekleriyle çıkmaktadır
  • 2016 Dantel ve keten fiskos örtüsü modelleri2016 Dantel ve keten fiskos örtüsü modelleri Hem dantel hem keten ile muazzam bir fiskos örtüsü modeli ortaya çıkmış. Modeller özenle örüldükleri için farkını ortaya koymaktadır.
  • 2015 zarif havlu kenarı modelleri2015 zarif havlu kenarı modelleri Havlu kenarı modeli dediğin zarif ve göze hitap eden bir model olması gerekmektedir. İşte bu aranılan özellikler bu modellerde ve örneklerde fazlası ile var.
  • İki renkli lif modelleri 2015İki renkli lif modelleri 2015 İki renkle sizlerde böyle şık ve çeyizlerinizde fark yaratacak lif örnekleri örebileceksiniz. Faydalanabileceğiniz lifler aşağıda resimleri ile beraber konumuza eklenmiştir.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica