Buradasınız : Ana Sayfa // Resimler // Resimli babalar günü sözleri

Resimli babalar günü sözleri

Sözler babalar gününün en değerli armağanlarından birisidir. Hediyelerden ziyade aynı zamanda güzel sözlerle onların duygularına tercüman olmalıyız.

resimli babalar günü sözleri tumblr

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on Google+
Google+
0

Benzer yazılar

  • öğretmenler günü afişleriöğretmenler günü afişleri Öğretmenlik en çok saygı duyulan meslek gruplarının başında gelmektedir. En onurlu ve aynı zamanda yüce bir meslek olan öğretmenlik, ne kadar özel bir gayeye hizmet ettiğini görmemek için kör olmak gerekir. Bu mesleğe her daim sahip çıkmalı ve böyle afişlerle, mesajlarla ve sözlerle destek vermeliyiz. Günümüzde doktorluk ve öğretmenlik meslekleri ne yazık ki değerini kaybetmiş ve […]
  • facebook babalar günü mesajlarıfacebook babalar günü mesajları Facebookta şu sıralar babalar günü için çok güzel mesajlar ve sözler yayınlanmaktadır. Sizlerde onlardan geride kalmayın ve çok sevdiğiniz babanız için en güzel resimli anlamlı kısa ve uzun olan babalar günü sözlerini facede paylaşın. Bu sözler sadece facebooka özel değildir, aynı zamanda diğer sosyal medya siteleri olan twitter, instagram ve hatta whatsapp uygulamasında […]
  • Resimli aşk sözleriResimli aşk sözleri Aşk sözleri resimli olarak karşınızda. En güzel ve anlamlı aşk mesajlarını ve birbirinden özel sözlerini bu sayfamızda bulabilir aynı zamanda facebook, instagram, whatsapp ve twitterdan paylaşabilirsiniz.
  • Papatya resimleriPapatya resimleri İlkbahar aylarının simgesi haline gelen papatyalar aynı zamanda '' seviyor, sevmiyor'' gibi pek çok aşk hayatına konu olmuştur. Pek çok kişinin en çok sevdiği çiçekler arasında yer almaktadır.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica