Buradasınız : Ana Sayfa // Dini konular // resimli hadisi şerifler

resimli hadisi şerifler

hadisi şerifler bizlere her zaman yol gösteren çok değerli sözlerdir. Bu sözleri hayatımız boyunca kendimize rehber edinmeliyiz.

resimli hadisi şerifler paylaş

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Google+0

Benzer yazılar

  • Dayanamayıp orucunu bozana kaza mı gerekirDayanamayıp orucunu bozana kaza mı gerekir Dayanamayıp orucunu bozanlar kefaret ödemezler. Kaza yapmaları gerekir. Gerçekten dayanamıyorsa bu dediklerimiz geçerlidir.
  • Ağzıma balgam geliyor, yutuyorum, oruç bozuluyor muAğzıma balgam geliyor, yutuyorum, oruç bozuluyor mu Balgam ve tükürük yutmak orucu bozar mı? Bir çok arkadaşımız bu sorunun cevabını merak etmektedir. Balgam ve tükürük yutmakla oruç bozulmaz.
  • Diş tedavisi orucu bozar mı?Diş tedavisi orucu bozar mı? Oruçlu ilen diş tedavisi olmak ve dişini çektirmek isteyenler haliyle morfin alabilmektedir. Bu tarz diş tedavileri orucunuzu bozmaz. Diş tedavisi esnasında ağza verilen su yutulursa orucu bozar.
  • Sahurda ne yemeli susamamak içinSahurda ne yemeli susamamak için Oruçlu olduğumuz zaman vücut özellikle yemekten çok suya ihtiyaç duymaktadır. Sahurda bu yüzden bolca su içmeniz gerekmektedir. 1 litre kadar su içebilirsiniz. Aç karnına içmeniz çok daha faydalıdır. İftardan sonra yine su içmeye devam etmelisiniz. Süt susamayı engellediği söylenmektedir.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica