Buradasınız : Ana Sayfa // Dini konular // Resimli kandil mesajları

Resimli kandil mesajları

Resimli mesajları çok sevdiğinizi bildiğimden ve bugünde kandil olduğundan dolayı hem anlamlı hem kısa kandil mesajlarını yayınlamak istedik

Resimli kandil mesajları 2015

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on Google+
Google+
0

Benzer yazılar

  • Oruç kefareti ne demektir nasıl ödenir?Oruç kefareti ne demektir nasıl ödenir? Oruç kefareti nedir kısaca Nasıl ödenmesi gerekir. Kaza orucu hakkında kısa ve öz bilgiler. Diyanetten aldığımız bilgilere göre Ramazanda mazeretsiz olarak orucunu bozanlar hem bozulan orucu kaza etmesi gerekmektedir. Hem ise kefaret ödemektedir. Oruç kefareti 2 kameri ay yada altmış gün ara vermeden oruç tutmak demektir. Gücü yetmeyen arkadaşlarımız ve kardeşlerimiz ise 60 fakiri 1 […]
  • Berat kandilinde oruç tutulur mu?Berat kandilinde oruç tutulur mu? Her kandilde olduğu gibi berat kandilinde oruç tutulması çok büyük bir sevaptır. Cevap evet tutulur. Hem de çok sevap ve günahların silindiği bir gün olduğu için sadece oruç değil, namaz kılmak gerekir.
  • Özlü kısa resimli kandil sözleriÖzlü kısa resimli kandil sözleri Hem anlamlı hem kısa ve özlü kandil sözlerine bayılacaksınız. Ben her birini facebook sayfamda paylaştım. Sizlerde benim gibi yapabilirsiniz.
  • Küfür etmek orucu bozar mıKüfür etmek orucu bozar mı Ramazan ayında oruçlu iken elinizden geldiğince metanetli olmaya çalışınız. Küfür etmeyiniz. Küfür etmek orucu bozmaz ama sevabını azaltır. Küfür hem haram hem günahtır.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica