Buradasınız : Ana Sayfa // Rüya tabirleri // Rüyada Abla Görmek

Rüyada Abla Görmek

Rüyada bir kimsenin ablasını görmesi, beklemediği yerden yardım almaya, bir sıkıntının ortadan kalkmasına, evlenmeye, ev­li ise bir çocuk sahibi olmaya işarettir.

□   Rüyada abla görmek ayrıca, rüyayı gören kişiden ilgi ve şefkat bekleyen bir yakına da delâlet eder denilmiştir.

rüyada abla görmek

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Google+0

Benzer yazılar

  • Rüyada Ağ GörmekRüyada Ağ Görmek Rüyada ağ görmek, kişinin şahsî ve ailevi hayatına, işlerine ve amellerine işaret eder. Ağın durumuna göre rüya tabir edilir. Ağ dolaşmışsa, delinmişse ya da yırtıksa iyiye yorulmaz. □    Rüyada denize ağ attığını ve ağın dolu çıktığını görmek, geçim­de kolaylığa, kazançlı bir işe girişmeye ya da kazancın artmasına işaret eder. Ağın boş çıkması ise, aksiyle yorumlanır. □    Ağın […]
  • Rüyada Adres GörmekRüyada Adres Görmek Rüyasında birisinden adres sormak , adres almak , adres vermek ihmal edilen bazı akraba ve dostların ziyaret edileceğine veya edilmesi gerektiğine işaret eder. Rüyada bir adresi kaybetmek ya da aradığı adresi bulamamak , kişinin bir meselede kararsız kaldığına , ya da yanlış bir karar verdiğine işaret eder.
  • Rüyada Ada GörmekRüyada Ada Görmek Rüyada ada görmenin tabiri adanın durumuna göre değişir, ada iyi ve güzel ise rüya iyiye yorulur. □     Rüyada ada görmek, adada bulunmak, bir yerden para gelece­ğine; adaya çıkmak, adadan bir şey almak, kişiye beklemediği bir yerden bir miras ya da mal kalacağına işarettir. Kişinin adadan ay­rılacağını görmesi ise mala gelecek zarara delâlet eder. □     Ada görmek kendi hataları […]
  • Rüyada Acı Çektiğini GörmekRüyada Acı Çektiğini Görmek Rüyada acı çektiğini görmek, sıkıntı ve kederden kur­tulmaya ya da yeni bir işe girişmeye delâlet eder. □    Rüyada acıyan bir yerinin iyileşmesi için ilâç aldığını görmek, bir meselede bir kimseden yardım görmeye, bir sıkıntıdan kurtul­maya delâlet eder.

Etiketler:

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica