Buradasınız : Ana Sayfa // Rüya tabirleri // Rüyada Acele Etmek Ne Demek

Rüyada Acele Etmek Ne Demek

Rüyada dünya işlerine dair bir meselede acele etti­ğini görmek iyiye yorulmaz. Çünkü acelecilik şeytandandır ve acele eden hataya düşer. Rüyayı gören kişi gerçek hayatta acele iş yapmaktan sakınması gerektiğine işaret eder.

□     Rüyada dine ve ahirete ait bir işte acele etmek ise iyidir ve ha­yırlı olarak yorumlanır. Rüyayı gören kişinin gerçek hayatta da ha­yırlı işlerde acele etmesi gerektiğine işaret eder.

□     Rüyada acele etmeden, kendinden emin bir şekilde hareket et­tiğini görmek, selamet içinde maksadına ulaşmaya işaret eder.

Rüyada Acele Etmek Ne Demek

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Google+0

Benzer yazılar

  • Rüyada Acı Biber Yemek Ne DemekRüyada Acı Biber Yemek Ne Demek Rüyada acı birşey yemek, ya da acı çektiğini görmek, iyiye işarettir. Sıkıntılardan kurtulmayı, rahata ve huzura kavuşmayı temsil eder. □ Bazı yorumculara göre rüyada acı yemek ya da acı çekmek bazı günlük sıkıntı ve üzüntülere işaret eder.
  • Rüyada abdest almak ve bozmak görmek Rüyada abdest almak ve bozmak görmek ABDEST ALMAK: Bilindiği gibi abdest almak, maddi ve manevi kirlerden temizlenmeyi temsil eder. Rüyada abdest aldığını görmek, asıl anlamıyla yani maddeten ve manen temizlenmekle tabir olunur, her türlü hastalık, sıkıntı, üzüntü, günah ve isyandan kurtulmaya, Allah tarafından himaye görmeye işaret eder. Rüyada abdest almak ayrıca, korkulardan emin olmaya, kişinin muradına ermesine […]
  • Rüyada Adres GörmekRüyada Adres Görmek Rüyasında birisinden adres sormak , adres almak , adres vermek ihmal edilen bazı akraba ve dostların ziyaret edileceğine veya edilmesi gerektiğine işaret eder. Rüyada bir adresi kaybetmek ya da aradığı adresi bulamamak , kişinin bir meselede kararsız kaldığına , ya da yanlış bir karar verdiğine işaret eder.
  • Rüyada Ağ GörmekRüyada Ağ Görmek Rüyada ağ görmek, kişinin şahsî ve ailevi hayatına, işlerine ve amellerine işaret eder. Ağın durumuna göre rüya tabir edilir. Ağ dolaşmışsa, delinmişse ya da yırtıksa iyiye yorulmaz. □    Rüyada denize ağ attığını ve ağın dolu çıktığını görmek, geçim­de kolaylığa, kazançlı bir işe girişmeye ya da kazancın artmasına işaret eder. Ağın boş çıkması ise, aksiyle yorumlanır. □    Ağın […]

Etiketler:

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica