Buradasınız : Ana Sayfa // Rüya tabirleri // Rüyada Acı Biber Yemek Ne Demek

Rüyada Acı Biber Yemek Ne Demek

Rüyada acı birşey yemek, ya da acı çektiğini görmek, iyiye işarettir. Sıkıntılardan kurtulmayı, rahata ve huzura kavuşmayı temsil eder.
□ Bazı yorumculara göre rüyada acı yemek ya da acı çekmek bazı günlük sıkıntı ve üzüntülere işaret eder.

Rüyada Acı Biber Yemek Ne Demek

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Google+0

Benzer yazılar

  • Rüyada Acıktığını GörmekRüyada Acıktığını Görmek Açlık rüyası, rüya tabircileri tarafından farklı şekillerde yorumlanmıştır. □   Bazı tabirciler rüyada kendini aç olarak görmenin, Hırsa, tama­ha (açgözlülüğe), günaha ya da insana dünyaya geliş sebebini ve ahireti unutturan uzun emelllere işaret ettiğini belirtmişlerdir. □   Rüyada kendinin aç olduğunu görmek, gerçek hayatta bazı gü­nahlar işlendiğine işaret eder. Bu bir […]
  • Rüyada Acı Çektiğini GörmekRüyada Acı Çektiğini Görmek Rüyada acı çektiğini görmek, sıkıntı ve kederden kur­tulmaya ya da yeni bir işe girişmeye delâlet eder. □    Rüyada acıyan bir yerinin iyileşmesi için ilâç aldığını görmek, bir meselede bir kimseden yardım görmeye, bir sıkıntıdan kurtul­maya delâlet eder.
  • Rüyada Adliye GörmekRüyada Adliye Görmek Rüyada adliye görmek , gerçekten adliyelik bir mesele ile karşılaşmaya ya da bazı işlerin bozulmasına işaret eder. Rüyada adliye görmek ayrıca , kişinin aile hayatında ve diğer insanlarla olan münasebetlerinden adaletten ayrılmaması gerektiğine işaret eder.
  • Rüyada Adres GörmekRüyada Adres Görmek Rüyasında birisinden adres sormak , adres almak , adres vermek ihmal edilen bazı akraba ve dostların ziyaret edileceğine veya edilmesi gerektiğine işaret eder. Rüyada bir adresi kaybetmek ya da aradığı adresi bulamamak , kişinin bir meselede kararsız kaldığına , ya da yanlış bir karar verdiğine işaret eder.

Etiketler:

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica