Buradasınız : Ana Sayfa // Rüya tabirleri // Rüyada Acı Çektiğini Görmek

Rüyada Acı Çektiğini Görmek

Rüyada acı çektiğini görmek, sıkıntı ve kederden kur­tulmaya ya da yeni bir işe girişmeye delâlet eder.

□    Rüyada acıyan bir yerinin iyileşmesi için ilâç aldığını görmek, bir meselede bir kimseden yardım görmeye, bir sıkıntıdan kurtul­maya delâlet eder.

Rüyada Acı Çektiğini Görmek

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Google+0

Benzer yazılar

  • Rüyada Acı Biber Yemek Ne DemekRüyada Acı Biber Yemek Ne Demek Rüyada acı birşey yemek, ya da acı çektiğini görmek, iyiye işarettir. Sıkıntılardan kurtulmayı, rahata ve huzura kavuşmayı temsil eder. □ Bazı yorumculara göre rüyada acı yemek ya da acı çekmek bazı günlük sıkıntı ve üzüntülere işaret eder.
  • Rüyada Adliye GörmekRüyada Adliye Görmek Rüyada adliye görmek , gerçekten adliyelik bir mesele ile karşılaşmaya ya da bazı işlerin bozulmasına işaret eder. Rüyada adliye görmek ayrıca , kişinin aile hayatında ve diğer insanlarla olan münasebetlerinden adaletten ayrılmaması gerektiğine işaret eder.
  • Rüyada Ağ GörmekRüyada Ağ Görmek Rüyada ağ görmek, kişinin şahsî ve ailevi hayatına, işlerine ve amellerine işaret eder. Ağın durumuna göre rüya tabir edilir. Ağ dolaşmışsa, delinmişse ya da yırtıksa iyiye yorulmaz. □    Rüyada denize ağ attığını ve ağın dolu çıktığını görmek, geçim­de kolaylığa, kazançlı bir işe girişmeye ya da kazancın artmasına işaret eder. Ağın boş çıkması ise, aksiyle yorumlanır. □    Ağın […]
  • Rüyada Birisine Acıdığını GörmekRüyada Birisine Acıdığını Görmek Rüyasında herhangi bir fakir veya yetime acıdığını ya da kendisine açındığını gören kimsenin, Allah'ın mağfiretine nail ol­ması umulur. Genel olarak acımak ya da acınmak hayra yorumlanır. Rızkın artma­sına, geçimin kolaylaşmasına ya da insanlardan sevgi ve merha­met görmeye delâlet eder.

Etiketler:

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica