Buradasınız : Ana Sayfa // Rüya tabirleri // Rüyada Acıktığını Görmek

Rüyada Acıktığını Görmek

Açlık rüyası, rüya tabircileri tarafından farklı şekillerde yorumlanmıştır.

□   Bazı tabirciler rüyada kendini aç olarak görmenin, Hırsa, tama­ha (açgözlülüğe), günaha ya da insana dünyaya geliş sebebini ve ahireti unutturan uzun emelllere işaret ettiğini belirtmişlerdir.

□   Rüyada kendinin aç olduğunu görmek, gerçek hayatta bazı gü­nahlar işlendiğine işaret eder. Bu bir ikazdır. Rüyayı gören kişi en kısa zamanda hayatını gözden geçirmeli ve günahlardan dolayı tevbe etmelidir.

□   Makam sahibi kişilerin acıktıklarını görmeleri ise, kendilerine tabi olanların zillet ve perişanlık çekmelerine işarettir.

□   İlim ve irfan sahibi bir kimsenin rüyada kendini acıkmış olarak görmesi, manevî derecesinin düşmüş olduğuna işarettir, başka bir yoruma göre böyle bir rüya, o kimsedeki ilim öğrenme, ilimde de­rinleşme arzusuna işaret eder.

□    Yine talebe-i ulumun yani ilim öğrenen bir talebenin rüyada kendini aç olarak görmesi, ondaki ilim öğrenme arzusuna işaret eder.

□    Rüyada uzun süre aç kaldığını görmek, fakirlikten sonra nimet­lere erişmeye işarettir.

Rüyada Acıktığını Görmek

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Google+0

Benzer yazılar

  • Rüyada Acı Biber Yemek Ne DemekRüyada Acı Biber Yemek Ne Demek Rüyada acı birşey yemek, ya da acı çektiğini görmek, iyiye işarettir. Sıkıntılardan kurtulmayı, rahata ve huzura kavuşmayı temsil eder. □ Bazı yorumculara göre rüyada acı yemek ya da acı çekmek bazı günlük sıkıntı ve üzüntülere işaret eder.
  • Rüyada Ada GörmekRüyada Ada Görmek Rüyada ada görmenin tabiri adanın durumuna göre değişir, ada iyi ve güzel ise rüya iyiye yorulur. □     Rüyada ada görmek, adada bulunmak, bir yerden para gelece­ğine; adaya çıkmak, adadan bir şey almak, kişiye beklemediği bir yerden bir miras ya da mal kalacağına işarettir. Kişinin adadan ay­rılacağını görmesi ise mala gelecek zarara delâlet eder. □     Ada görmek kendi hataları […]
  • Rüyada Ağaç GörmekRüyada Ağaç Görmek Ağaç rüyaları görülen ağacın cinsine göre farklılık arzeder. Görülen ağacın cinsi hatırlanıyorsa bu kitabın o ağaçla ilgili mad­desine bakılması gerekir. □    Rüyada görülen ağaç, kişinin hayatına, amellerine, işine, aile ve akrabalarına işaret eder. □    Görülen ağacın cinsine, meyveli olup olmamasına, kuru ya da yeşil olmasına göre ağaçla ilgili rüyalar değişik şekillerde tabir […]
  • Rüyada Adres GörmekRüyada Adres Görmek Rüyasında birisinden adres sormak , adres almak , adres vermek ihmal edilen bazı akraba ve dostların ziyaret edileceğine veya edilmesi gerektiğine işaret eder. Rüyada bir adresi kaybetmek ya da aradığı adresi bulamamak , kişinin bir meselede kararsız kaldığına , ya da yanlış bir karar verdiğine işaret eder.

Etiketler:

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica