Buradasınız : Ana Sayfa // Rüya tabirleri // Rüyada Adam Öldürme Görmek

Rüyada Adam Öldürme Görmek

Rüyada kendisinin ya da başkasının bir kimseyi öldürdüğünü görmek, öldüren kişinin öldürülen kişiye faydasının dokunacağına işaret eder.

□    Kişinin kendisinin öldürüldüğünü görmesi ömrünün uzun olacağına ya da bir meselede bir kimseden yardım almaya işaret eder.

□    Rüyada adam öldürmek ayrıca, hacca gitmeye, bir kimsenin hidayetine vesile olmaya, bir hastalıktan şifa bulmaya, zafer kazası maya işaret eder. Bir tabire göre rüyada adam öldürmek, bir mesele de harama girmeye ya da günah işlemeye işaret eder.

□     Kişinin kendisini öldürmesi ciddi ve kararlı bir şekilde tevbe et meye delalet eder

□     Babanın evladını öldürmesi helal rızka; kadının kocasını öldürmesi kocasını töhmet altında bırakmaya delâlet eder.

□     Bir yerdeki insanların birbirlerini katlettiklerini görmek, insanlar arasında bid’atlar yani dinde olmayan şeylerin çıkmasına ve yaygınlaşmasına delâlet eder.

Rüyada Adam Öldürme Görmek

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Google+0

Benzer yazılar

  • Rüyada Acıktığını GörmekRüyada Acıktığını Görmek Açlık rüyası, rüya tabircileri tarafından farklı şekillerde yorumlanmıştır. □   Bazı tabirciler rüyada kendini aç olarak görmenin, Hırsa, tama­ha (açgözlülüğe), günaha ya da insana dünyaya geliş sebebini ve ahireti unutturan uzun emelllere işaret ettiğini belirtmişlerdir. □   Rüyada kendinin aç olduğunu görmek, gerçek hayatta bazı gü­nahlar işlendiğine işaret eder. Bu bir […]
  • Rüyada Acı Biber Yemek Ne DemekRüyada Acı Biber Yemek Ne Demek Rüyada acı birşey yemek, ya da acı çektiğini görmek, iyiye işarettir. Sıkıntılardan kurtulmayı, rahata ve huzura kavuşmayı temsil eder. □ Bazı yorumculara göre rüyada acı yemek ya da acı çekmek bazı günlük sıkıntı ve üzüntülere işaret eder.
  • Rüyada Ada GörmekRüyada Ada Görmek Rüyada ada görmenin tabiri adanın durumuna göre değişir, ada iyi ve güzel ise rüya iyiye yorulur. □     Rüyada ada görmek, adada bulunmak, bir yerden para gelece­ğine; adaya çıkmak, adadan bir şey almak, kişiye beklemediği bir yerden bir miras ya da mal kalacağına işarettir. Kişinin adadan ay­rılacağını görmesi ise mala gelecek zarara delâlet eder. □     Ada görmek kendi hataları […]
  • Rüyada Ağ GörmekRüyada Ağ Görmek Rüyada ağ görmek, kişinin şahsî ve ailevi hayatına, işlerine ve amellerine işaret eder. Ağın durumuna göre rüya tabir edilir. Ağ dolaşmışsa, delinmişse ya da yırtıksa iyiye yorulmaz. □    Rüyada denize ağ attığını ve ağın dolu çıktığını görmek, geçim­de kolaylığa, kazançlı bir işe girişmeye ya da kazancın artmasına işaret eder. Ağın boş çıkması ise, aksiyle yorumlanır. □    Ağın […]

Etiketler:

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica