Buradasınız : Ana Sayfa // Rüya tabirleri // Rüyada Ağaç Görmek

Rüyada Ağaç Görmek

Ağaç rüyaları görülen ağacın cinsine göre farklılık arzeder. Görülen ağacın cinsi hatırlanıyorsa bu kitabın o ağaçla ilgili mad­desine bakılması gerekir.

□    Rüyada görülen ağaç, kişinin hayatına, amellerine, işine, aile ve akrabalarına işaret eder.

□    Görülen ağacın cinsine, meyveli olup olmamasına, kuru ya da yeşil olmasına göre ağaçla ilgili rüyalar değişik şekillerde tabir edilir.

□    Ağacın dalları kişinin ailesine ve akrabalarına; yaprakları ve meyveleri ise para, mal ve servete işaret eder. Ağacın gölgesi isi itibara ve himayeye işaret eder.

□    Ağaçtan düşmek, bir konuda azar işitmeye, iş değiştirmeye ya da bir meselede zarara uğramaya delâlet eder.

□    Rüyasında büyük bir ağacın üzerinde olduğunu ya da böyle bir ağaca tırmandığını görmek, büyük bir zata intisap edip onun ilim ve irfanından istifade etmeye; korktuğu ve çekindiği şeylerde kurtulmaya; bekâr bir kimse için ise evlenmeye delalet eder.

rüyada ağaç görmek

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Google+0

Benzer yazılar

  • Rüyada Ada GörmekRüyada Ada Görmek Rüyada ada görmenin tabiri adanın durumuna göre değişir, ada iyi ve güzel ise rüya iyiye yorulur. □     Rüyada ada görmek, adada bulunmak, bir yerden para gelece­ğine; adaya çıkmak, adadan bir şey almak, kişiye beklemediği bir yerden bir miras ya da mal kalacağına işarettir. Kişinin adadan ay­rılacağını görmesi ise mala gelecek zarara delâlet eder. □     Ada görmek kendi hataları […]
  • Rüyada Diş Görmek Rüyada Diş Görmek □    Bir tabire göre rüyada görülen dişler aile fertlerini ve akrabaları temsil eder. Üst çenedeki dişler baba tarafından olan akrabala¬ra, alt çenedeki dişler anne tarafından olan akrabalara işaret eder. Dişlerden birinin düşmesi, kırılması ya da sızlaması akrabalardan birinin vefatı, zarara uğraması ya da bir sıkıntıya düşmesi olarak tabir edilir. □    Rüyada diş görmek, insanın […]
  • Rüyada Ağ GörmekRüyada Ağ Görmek Rüyada ağ görmek, kişinin şahsî ve ailevi hayatına, işlerine ve amellerine işaret eder. Ağın durumuna göre rüya tabir edilir. Ağ dolaşmışsa, delinmişse ya da yırtıksa iyiye yorulmaz. □    Rüyada denize ağ attığını ve ağın dolu çıktığını görmek, geçim­de kolaylığa, kazançlı bir işe girişmeye ya da kazancın artmasına işaret eder. Ağın boş çıkması ise, aksiyle yorumlanır. □    Ağın […]
  • Rüyada Adliye GörmekRüyada Adliye Görmek Rüyada adliye görmek , gerçekten adliyelik bir mesele ile karşılaşmaya ya da bazı işlerin bozulmasına işaret eder. Rüyada adliye görmek ayrıca , kişinin aile hayatında ve diğer insanlarla olan münasebetlerinden adaletten ayrılmaması gerektiğine işaret eder.

Etiketler:

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica