Buradasınız : Ana Sayfa // Rüya tabirleri // Rüyada Birisine Acıdığını Görmek

Rüyada Birisine Acıdığını Görmek

Rüyasında herhangi bir fakir veya yetime acıdığını ya da kendisine açındığını gören kimsenin, Allah’ın mağfiretine nail ol­ması umulur.

Genel olarak acımak ya da acınmak hayra yorumlanır. Rızkın artma­sına, geçimin kolaylaşmasına ya da insanlardan sevgi ve merha­met görmeye delâlet eder.

Rüyada Birisine Acıdığını Görmek

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Google+0

Benzer yazılar

  • Rüyada Ağ GörmekRüyada Ağ Görmek Rüyada ağ görmek, kişinin şahsî ve ailevi hayatına, işlerine ve amellerine işaret eder. Ağın durumuna göre rüya tabir edilir. Ağ dolaşmışsa, delinmişse ya da yırtıksa iyiye yorulmaz. □    Rüyada denize ağ attığını ve ağın dolu çıktığını görmek, geçim­de kolaylığa, kazançlı bir işe girişmeye ya da kazancın artmasına işaret eder. Ağın boş çıkması ise, aksiyle yorumlanır. □    Ağın […]
  • Rüyada Adliye GörmekRüyada Adliye Görmek Rüyada adliye görmek , gerçekten adliyelik bir mesele ile karşılaşmaya ya da bazı işlerin bozulmasına işaret eder. Rüyada adliye görmek ayrıca , kişinin aile hayatında ve diğer insanlarla olan münasebetlerinden adaletten ayrılmaması gerektiğine işaret eder.
  • Rüyada Acı Çektiğini GörmekRüyada Acı Çektiğini Görmek Rüyada acı çektiğini görmek, sıkıntı ve kederden kur­tulmaya ya da yeni bir işe girişmeye delâlet eder. □    Rüyada acıyan bir yerinin iyileşmesi için ilâç aldığını görmek, bir meselede bir kimseden yardım görmeye, bir sıkıntıdan kurtul­maya delâlet eder.
  • Rüyada Acıktığını GörmekRüyada Acıktığını Görmek Açlık rüyası, rüya tabircileri tarafından farklı şekillerde yorumlanmıştır. □   Bazı tabirciler rüyada kendini aç olarak görmenin, Hırsa, tama­ha (açgözlülüğe), günaha ya da insana dünyaya geliş sebebini ve ahireti unutturan uzun emelllere işaret ettiğini belirtmişlerdir. □   Rüyada kendinin aç olduğunu görmek, gerçek hayatta bazı gü­nahlar işlendiğine işaret eder. Bu bir […]

Etiketler:

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica