Buradasınız : Ana Sayfa // Rüya tabirleri // Rüyada Diş Görmek

Rüyada Diş Görmek

□    Bir tabire göre rüyada görülen dişler aile fertlerini ve akrabaları temsil eder. Üst çenedeki dişler baba tarafından olan akrabala¬ra, alt çenedeki dişler anne tarafından olan akrabalara işaret eder. Dişlerden birinin düşmesi, kırılması ya da sızlaması akrabalardan birinin vefatı, zarara uğraması ya da bir sıkıntıya düşmesi olarak tabir edilir.

□    Rüyada diş görmek, insanın hayatına, malına ve sağlığına işa­ret eder. Kişinin dişlerinin çürük olması, sızlaması, düşmesi, kırıl­ması, hayatında, malında ve sağlığında meydana gelebilecek za­rarlara, sıkıntılara ve problemlere işaret eder.

□    Rüyada ağrıyan dişini çektirdiğini görmek, sıkıntı, üzüntü ve problemlerden kurtulmaya işaret eder.

□    Rüyada dişlerinin kemikten değil e demir, tahta ve cam gibi başka bir şeyden olduğunu görmek çok konuşmaya ve gereksiz sözler sarf etmeye işarettir.

□    Dişlerin altından ya da gümüşten olduğunu görmek işlerin açıl­masına, kazancın artmasına ya da iyi bir mal elde etmeye işaret eder.

□     Dişlerini pırıl pırıl ve çürüksüz görmek, sıhhat ve afiyete, helâlinden kazanmaya işarettir. Aksi halde, hastalığa ve kişinin ka­zancına haram karıştığına işaret eder.

□  Rüyada diş görmek ayrıca, diş bakımına dikkat etmeniz gerek­tiğine işaret eder.

a Rüyada diş ağrısı çekmek, kabir azabına sebep oları hatalardan ve günahlardan uzak durmak gerektiğine işaret eder.

□    Ağzında tek dişi kaldığını görmek eğer rüya sadık bir rüya ise-bazı kimseler için bir yıllık ömür kaldığına işaret eder.

□    Dişlerini temizlemek, sevmediği birşeyden kurtulmaya ya da rü­yayı gören kişinin gerçek hayatta da diş temizliğine dikkat etmesi gerektiğine işaret eder.

Rüyada Diş Görmek

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Google+0

Benzer yazılar

  • Rüyada Ağaç GörmekRüyada Ağaç Görmek Ağaç rüyaları görülen ağacın cinsine göre farklılık arzeder. Görülen ağacın cinsi hatırlanıyorsa bu kitabın o ağaçla ilgili mad­desine bakılması gerekir. □    Rüyada görülen ağaç, kişinin hayatına, amellerine, işine, aile ve akrabalarına işaret eder. □    Görülen ağacın cinsine, meyveli olup olmamasına, kuru ya da yeşil olmasına göre ağaçla ilgili rüyalar değişik şekillerde tabir […]
  • Rüyada Köpek Görmek Rüyada Köpek Görmek Rüyada köpek görmek, dünya hayatına düşkün, günah işlemekte bir sakınca görmeyen kişiyle tabir olunur Rüyada köpek görmek, pek büyük ve önemli olmayan düşmana işaret eder. Bir köpeğin üzerine saldırıp havladığını görenkimsenin, öyle bir insandan zarar göreceğine işaret vardır. Dişi köpek, kötü huylu bir kadınla yorumlanır. Kendisinin bir köpeği olduğunu gören kimse, düşmanlarına karşı […]
  • Rüyada Ada GörmekRüyada Ada Görmek Rüyada ada görmenin tabiri adanın durumuna göre değişir, ada iyi ve güzel ise rüya iyiye yorulur. □     Rüyada ada görmek, adada bulunmak, bir yerden para gelece­ğine; adaya çıkmak, adadan bir şey almak, kişiye beklemediği bir yerden bir miras ya da mal kalacağına işarettir. Kişinin adadan ay­rılacağını görmesi ise mala gelecek zarara delâlet eder. □     Ada görmek kendi hataları […]
  • Rüyada Adliye GörmekRüyada Adliye Görmek Rüyada adliye görmek , gerçekten adliyelik bir mesele ile karşılaşmaya ya da bazı işlerin bozulmasına işaret eder. Rüyada adliye görmek ayrıca , kişinin aile hayatında ve diğer insanlarla olan münasebetlerinden adaletten ayrılmaması gerektiğine işaret eder.

Etiketler:

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica