Buradasınız : Ana Sayfa // Rüya tabirleri // Rüyada Kendini Çıplak Görmek

Rüyada Kendini Çıplak Görmek

Rüyada kendini çıplak olarak görmenin tabiri rüyayı gören kişinin durumuna göre farklılık arzeder.

□    Dini yaşamaya ve emirlerine uymaya çalışan bir kimsenin ken­disini çıplak olarak görmesi, o kimsenin dindar ve hayırsever bir kimse olduğuna işarettir.

□    Hasta, kederli, üzüntülü, sıkıntılı bir kimsenin kendini çıplak görmesi, o kimsenin bunlardan kurtulmasına işarettir.

□    Kendini çıplak görmek ayrıca, kişinin itibarının azalması, sakla­nan bir sırrının ortaya çıkması, bir meselede rezil olması gibi fark lı şekillerde tabir edilmiştir.

□    Ayıp yerleri görünerek bundan utanan kimse için, pişmanlık ve recek bir şeye işarettir.

□    Erkeğin soyunması, hacca gitmeye delâlet eder.

□    Kadının kendisini çıplak görmesi, eğer çıplaklığından utanıyorsa iyi, utanmıyorsa kötü karşılanmıştır. Bu bir uyarı rüyasıdır. Böyle rüya gören bir kadının toplum içinde mahremiyete ters düşece hareketlerden kaçınması gerekir. Özellikle erkeklerle olan münesebetlerinde sınırlara riayet etmesi gerekir.

Rüyada Kendini Çıplak Görmek

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Google+0

Benzer yazılar

  • Rüyada Ada GörmekRüyada Ada Görmek Rüyada ada görmenin tabiri adanın durumuna göre değişir, ada iyi ve güzel ise rüya iyiye yorulur. □     Rüyada ada görmek, adada bulunmak, bir yerden para gelece­ğine; adaya çıkmak, adadan bir şey almak, kişiye beklemediği bir yerden bir miras ya da mal kalacağına işarettir. Kişinin adadan ay­rılacağını görmesi ise mala gelecek zarara delâlet eder. □     Ada görmek kendi hataları […]
  • Rüyada Abone Olduğunu GörmekRüyada Abone Olduğunu Görmek Rüyada birşeye abone olduğunu görmenin tabiri abone olunan şeye göre değişir. □   İyi birşeye abone olunmuşsa iyiye yorulur; rüyayı gören kişinin zamanını iyi ve faydalı şeylerle değerlendirdiğine delâlet eder. İyi birşeye abone olmak ayrıca, huzur ve başarıyı temsil eder.
  • Rüyada Ada Soğanı GörmekRüyada Ada Soğanı Görmek Rüyada ada soğanı görmek, kötü bir dosta, kötü bir akrabaya işarettir. Kendi elinde ada soğanı görmek ise kötülüklere meyletmekle yorumlanır. Bu bir uyarıdır , bu uyarıya karşı dikkatli almak gerekir.
  • Rüyada Ağaç GörmekRüyada Ağaç Görmek Ağaç rüyaları görülen ağacın cinsine göre farklılık arzeder. Görülen ağacın cinsi hatırlanıyorsa bu kitabın o ağaçla ilgili mad­desine bakılması gerekir. □    Rüyada görülen ağaç, kişinin hayatına, amellerine, işine, aile ve akrabalarına işaret eder. □    Görülen ağacın cinsine, meyveli olup olmamasına, kuru ya da yeşil olmasına göre ağaçla ilgili rüyalar değişik şekillerde tabir […]

Etiketler:

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica