Buradasınız : Ana Sayfa // Resimler // Sahur duaları

Sahur duaları

Sahurda sizlerde tuttuğunuz oruçların kabul olması için bu güzel dualardan edebilirsiniz. En güzel sahur dualarını kardeşlerimiz için paylaştık

Sahur duaları

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Google+0

Benzer yazılar

  • Kadir gecesi mesajlarıKadir gecesi mesajları '' Bin ayda daha hayırlıdır'' denildiği zaman akla kuşkusuz ve şüphesiz kadir gecesi gelmektedir. Bu özel gecede sadece ibadetlerimizi yerine getirmekle iş bitmiyor. Aynı zamanda sevdiklerimize ailemize ve akrabalarımıza telefon etmeli yada facebook ve twitter gibi mecralardan onların kadir gecesi kandilini kutlamalıyız. Kadir gecesi için çok güzel mübarek mesajları, tebrik kartlarını […]
  • Miraç kandili duası sözleriMiraç kandili duası sözleri Miraç kandili duası ve en güzel sözleri karşınızda. Umarım bu özel dini günde edeceğiniz bütün dualar Allah nezdinde kabul olur inşallah.
  • dünya basın özgürlüğü günüdünya basın özgürlüğü günü Dünyada basın özgürlüğü günü gazetecileri ve televizyoncuları bu kurumlarda çalışanların hakkını savunan bir gün olarak kabul edilir. Ülkemizde ve dünyada kutlanmaktadır. Türkiye Basın özgürlüğü konusunda dünyada en son yer alan ülkelerden birisidir. 138. sırada bulunmaktadır. Bugüne herkesin önem ver değer vermesi gerekmektedir.
  • Cuma dualarıCuma duaları Cuma günü edilecek dualar Allah'ın izniyle kabul olmaktadır. En hayırlı gün şüphesiz cumadır ve biz erkekler için cuma namazı farzdır. Bu özel dini günde işiniz ve aileniz için dualar edebilirsiniz. Edilebilecek en güzel cuma dualarını resimli olarak siz değerli kardeşlerimizle paylaşmak istedik.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica