Buradasınız : Ana Sayfa // Resimler // Sahur vakti sözleri

Sahur vakti sözleri

Sahur vakti sözlerini ben çok beğendim. Ramazan ayında sahura kalkan arkadaşlarınıza facebook sayfalarından sizlerde bu güzel sözleri gönderebilirsiniz.

Sahur vakti sözleri

 

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Google+0

Benzer yazılar

  • Güzel mesajlar resimliGüzel mesajlar resimli Resimli güzel mesajlar sizlerde dilediğiniz platformda paylaşabilirsiniz. Ben olsam ilk olarak twitter ve facebook hesabımda paylaşırdım.
  • ASKER SÖZLERİASKER SÖZLERİ Sizler içi en yeni ve en güzel mesajları paylaşmaya devam ediyoruz. Bugün ise asker sözlerine bakacağız. Sayfamızda bulunan damar asker sözleri , en güzel asker mesajlarını sevdikleriniz için facebook veya twitterdan paylaşabilirsiniz. Ben buradan tüm askerlerimize vatan nöbetinde başarılar diliyorum ve allah yardımcınız olsun...
  • Aşk şiirleri kısa anlamlıAşk şiirleri kısa anlamlı Çok kısa dörtlüklerden oluşan anlamlı facebook şiirlerini sizlerde sayfalarınızda paylaşabilirsiniz. Ben hepsini çok beğendim.
  • 19 mayıs facebook mesajları19 mayıs facebook mesajları 19 mayıs gününde ve bayramında çok güzel facebook mesajları yayınlanıyor. En güzel 19 mayıs bayramı mesaj ve sözlerini sizlerle paylaşmak istedik. Bakalım beğenecek misiniz? Ben çok beğendim ve hemen paylaşımda bulundum.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica