Buradasınız : Ana Sayfa // Dini konular // Sahurda kaça kadar yemek yenir

Sahurda kaça kadar yemek yenir

Sahurda saat kaça kadar yemek yiyeceğinizi bulunduğunuz işin imsak takviminden öğrenebilirsiniz. Bu saat ve takvim her sene ramazan ayında değişmektedir. Ezan okunduktan sonra hiç bir şey yemeyeceksiniz.

2015 sahurda kaça kadar yemek yenir

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on Google+
Google+
0

Benzer yazılar

  • Peygamber Efendimizin evi Peygamber Efendimizin evi Peygamberimizin doğduğu ev çok merak ediliyor.. Böyle bir şey var mı?  Edindiğimiz bilgilere göre efendimizin evi şu anda kütüphane olarak korunmaktadır.  Rivayete göre aşağıda resimde gördüğünüz ev Hz. Muhammed'in evi olarak bilinmektedir. Ülkemizden ve yurt dışından hacca giden insanlar bu bahsettiğimiz evi ziyaret etmektedirler  
  • Ağlamak orucu bozar mıAğlamak orucu bozar mı Ağladığınızda kana gözyaşınız yada ter eğer ağza girmişse bir kaç damla bir şey ise orucunuz bozulmaz. Yoğunluğu fazla ağzı dolduracak kadarsa ve yutulursa orucu bozar.
  • Miraç kandili duasıMiraç kandili duası Dualar Miraç kandilinde çok önemli ibadetlerin başında gelmektedir. Yüce rabbimizin bizlerden en çok istediği dua etmektir. O dua edenleri çok sever ve Kabul eder. İnşallah Miraç kandilinde edeceğiniz dualar ALLAH tarafından kabul olur. İşte edilebilecek en güzel dualar resimli olarak sayfamızda yer aldı. Her şey gönünüzce olsun kardeşlerim kendinize iyi bakın.
  • miraç kandili hakkında bilgi kısacamiraç kandili hakkında bilgi kısaca Miraç kandilini bir çok arkadaşımız merak ediyor? Nedir nasıl meydana gelmiştir? Hakkında sizlere kısa bilgiler vermek istiyoruz. miraç kandili nedir kısaca özeti; Yüce rabbimizin emri ile Efendimiz Hazreti Muhammed'in Ruhan ve bedenen Burak isimli semavi bir şeye Melek cebrail ile beraber binerek Mekke'de bulunan Mescid–i Haram’dan Kudüs’teki Mescid–i Aksa’ya (Beytü’l–Makdis) kadar […]

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica