Buradasınız : Ana Sayfa // Örgüler // sakallı ipten yolluk modelleri

sakallı ipten yolluk modelleri

Sakallı ip ile yapılan yolluk örneklerinin resimleri ile karşınızdayız. becerikli bayanlar bu sakallı ipler ile yolluk modellerini basit bir şekilde yapabilecekler. Sizlere sunulan bu örnekler en çok rağbet görenler arasındadır. Üstelik çok kullanışlılar ve yıkandığı zaman hiç yıpranmıyorlar. El beceriniz ne kadar kuvvetli ise o kadar kolay bitirme imkanınız var.

 

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Google+0

Benzer yazılar

  • El işi göz nuru berelerEl işi göz nuru bereler Bereler yapılışı itibari ile isteğe göre şekillendirilen ve örülen değişik yöntemler kullanılarak yapılan el emekleridir. İsteyen istediği ip ve yünü kullanmakta özgürdür. Kendi sevdiğiniz renkleri örgünüze işlemekte özgürsünüz.  Kış aylarında sizlere tavsiyemiz angora ipinden bere yapınız. Çünkü çok sıcak tutuyor ve soğuklardan koruyor. İşte yapılabilecek göz nuru bere […]
  • sakallı ipten atkı modellerisakallı ipten atkı modelleri Atkılar kış aylarında çok tercih edilen ve boynumuzu saran bizi adeta hastalıklardan koruyan aksesuar ve eşyalardır. Örgü ve el işlerinde çeşitli atkılar yapılmaktadır. Bugün biraz farklı bir konuya değinelim istedik. Sakallı ipten yapılan atkıları yayınlama kararı aldık. Merak edenler için işte sakallı ip atkı modelleri ve çeşitleri.
  • Sakallı İpten Deterjan Kutusu ÖrnekleriSakallı İpten Deterjan Kutusu Örnekleri Sakallı ipten deterjan kutusu nasıl yapılır? Eminim çok merak edenler var. Sakallı ip ile günümüzde bir çok el emekleri yapılabilmektedir. Onlardan birisi olan ve evimizin ihtiyaçları arasında yer alan deterjan kutusunun sakallı ip ile yapımı görsellerini ve modellerini bu yazımızda bulabileceksiniz.  
  • Banyo süsleri örnekleriBanyo süsleri örnekleri Banyo süsleri yapımı çok zevkli bir iştir. Özellikle örgü ile el işi neticesinde ortaya çok güzel örnekler çıkmaktadır Bu el yapımı örgü banyo süsler emin olun koçtaş mağazasında satılanlardan çok daha güzel görünüyor Sakallı ip ve tığ işi ile yapabileceğiniz bu el işleri ile banyolarınızı tekrardan yaratın ve güzelce süsleyin.  

Etiketler: , ,

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica