Buradasınız : Ana Sayfa // Örgüler // Salon takımı örnekleri 2015

Salon takımı örnekleri 2015

Dantel salon takımları çeyizlerin vazgeçilmez değerlerinden ve ülkemizin el emeği kültür çeşitlerinden birisidir.

derya baykal Salon takımı örneği

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook1Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Google+0

Benzer yazılar

  • En Güzel Salon Sehpası ÖrnekleriEn Güzel Salon Sehpası Örnekleri Evet hanımlar şimdi sıra geldi en güzel ve dantel işi olan salon sehpa örtüsü modellerine. Birçok bayan dantel işi ile uğraşmayı çok sever. Aynı annem gibi. Benim annem de dantel işi ile harika modeller yapıyor. Salon için örtüler , çeyizlik için danteller gibi. Bende sizler için bulduğum güzel bir modeli galerime ekledim. Bazı bayanlar gerçekten hamarat oluyor. Ev işi bitince […]
  • Pul işi salon takımı modelleri 2015Pul işi salon takımı modelleri 2015 Pul işiyle örülen salon takımlarının farklılığına ve güzelliğine bakar mısınız? Ne kadar özel ve şık görünüyorlar değil mi?
  • 2016 Derya baykal boncuk işi salon takımı modelleri2016 Derya baykal boncuk işi salon takımı modelleri Boncuk işinden örülen dantel salon takımı modelleri göz doldurmaktadır. Çeyizler için örülen bu örnekleri sizlerin huzurlarında sunulmaktadır.
  • Salon takımları modelleri 2016Salon takımları modelleri 2016 Yepyeni ve çok güzel salon takımı modelleri evlerinize farklı ve şık bir hava katacaktır. 2016 yılında bu tarz mobilya modellerini sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica