Buradasınız : Ana Sayfa // Örgüler // Salon takımı örnekleri 2015

Salon takımı örnekleri 2015

Dantel salon takımları çeyizlerin vazgeçilmez değerlerinden ve ülkemizin el emeği kültür çeşitlerinden birisidir.

derya baykal Salon takımı örneği

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on Google+
Google+
0

Benzer yazılar

  • En Güzel Salon Sehpası ÖrnekleriEn Güzel Salon Sehpası Örnekleri Evet hanımlar şimdi sıra geldi en güzel ve dantel işi olan salon sehpa örtüsü modellerine. Birçok bayan dantel işi ile uğraşmayı çok sever. Aynı annem gibi. Benim annem de dantel işi ile harika modeller yapıyor. Salon için örtüler , çeyizlik için danteller gibi. Bende sizler için bulduğum güzel bir modeli galerime ekledim. Bazı bayanlar gerçekten hamarat oluyor. Ev işi bitince […]
  • Pul işi salon takımı modelleri 2015Pul işi salon takımı modelleri 2015 Pul işiyle örülen salon takımlarının farklılığına ve güzelliğine bakar mısınız? Ne kadar özel ve şık görünüyorlar değil mi?
  • 2016 Derya baykal boncuk işi salon takımı modelleri2016 Derya baykal boncuk işi salon takımı modelleri Boncuk işinden örülen dantel salon takımı modelleri göz doldurmaktadır. Çeyizler için örülen bu örnekleri sizlerin huzurlarında sunulmaktadır.
  • Dantel salon takımları 2016Dantel salon takımları 2016 Dantel salon takımları ve örnekleri 2016 yılında çeyizler için en çok örülen elişleri arasında yer alacaktır. Sizlerde kendinize yeni dantellerden örmeyi deneyebilirsiniz.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica