Buradasınız : Ana Sayfa // Resimler // San pietro meydanı

San pietro meydanı

San pietro bazilikası Romanın büyük ve turistik meydanlarından birisidir. Resimlerini ve fotoğraflarını merak edenler için yayınladık.

San pietro meydanı 2015

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on Google+
Google+
0

Benzer yazılar

  • Dünyanın en uzun saçıDünyanın en uzun saçı Dünyanın en uzun saçlı insanını sizlerde benim gibi merak ediyorsunuz değil mi? Şimdi sıkı durun sizlere dünyanın en uzun saçlı olan kişisini göstereceğim ve şaşıracaksınız. Acaba bu saçın bakımı nasıl yapılıyor çok merak ediyorum.
  • Erkek yeni saç modelleri 2015Erkek yeni saç modelleri 2015 Değişik kesim modelleriyle dikkat çeken erkek saçları bu sene farkı ve değişik stilleri ile ön plana çıkacak. Saçını değiştirecek ve değişikliğe imza atacaklar bu yeni saç modellerini deneyebilirler.
  • 2013 kıvırcık saç modelleri kesimleri ve renkleri2013 kıvırcık saç modelleri kesimleri ve renkleri Bu şekilde saça uygulanan bu model kıvırcık saçları çok daha güzel dinamik, Sizi ise genç gösterecektir. Bu sayede üstelik saçınızı da çok kolay kullanabileceksiniz. Başka bir örneğimiz ise kısa kıvırcık saçın yandan yarılarak bir tarafının kısa diğer tarafının ise kulak altının hizasında olan saç örneğidir. Bu örnek verdiğimiz kıvırcık saç modeli ise insanı çok daha özgür ve farklı […]
  • gelin taç modelleri gelin taç modelleri Eskisi kadar gelin taçları pek fazla rağbet görmemesine rağmen bazı insanlar bu geleneği devam ettirmektedir. Bizce en iyisini ve doğrusunu yapıyorlar. Gelinliğin bir parçası olan bu taçlar size farklılık katacaktır. Çeşitli mağazalarda çiçekli ve klasik olan düz modellerini bulmanız mümkün. Özellikle topuz saçın üstüne çok yakışıyor.    

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica