Buradasınız : Ana Sayfa // Örgüler // sarı beyaz kare lif örnekleri

sarı beyaz kare lif örnekleri

Kare lif modellerinde hanımlarımız genelde asrı ve beyaz renkleri tercih etmektedirler. Bence bu konuda çok haklılar.

2015 Sarı beyaz kare lif örneği

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Google+0

Benzer yazılar

  • Fenerbahçe lif modelleri 2015Fenerbahçe lif modelleri 2015 Fenerbahçeliler bu liflerle yıkanırken mutlu olacaklar : ) sarı ve lacivert renkli lif modellerini arma ve logo ile daha güzel bir hale getirebilirsiniz.
  • 2015 Sarı lif örnekleri2015 Sarı lif örnekleri Sarı rengini seven hanımlar dilerlerse bu örnekleri örmeyi deneyebilirler. Her biri özenle örülmüşlerdir.
  • Bebek patiği yapılışı Kolay Türkçe AnlatımlıBebek patiği yapılışı Kolay Türkçe Anlatımlı Her bebek için kış aylarında vazgeçilmez olarak yer alan tek şey patik olmaktadır. Patikler bu kadar dikkatleri üzerine çeken bir etkiyken yapılışı da oldukça önemli olur. Bebek patik yapılışı için oldukça farklı modelleri de yer almaktadır. Bunlar arasında hem tığ ile yapılan hem de şiş ile yapılan modelleri de yer almaktadır. Bunun için erkek bebekler için sarı, mavi ve yeşil renkler […]
  • Beyaz sarı çiçekli lif modelleri 2015Beyaz sarı çiçekli lif modelleri 2015 Beyaz ve aynı zamanda sarı çiçekleriyle harika bir görünüm oluşturan lif örneklerini beğendiyseniz eğer sizlerde çeyizleriniz için örebilirsiniz.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica