Buradasınız : Ana Sayfa // Örgüler // sarı beyaz lif örnekleri 2016

sarı beyaz lif örnekleri 2016

En sevdiğiniz liflerden birisi olan sarı renkli modeller çok farklı ve tatlı tasarımlarıyla karşınızda. Eminim beğenirsiniz.

2015 Sarı beyaz ipten yapılmış örgü lif

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Google+0

Benzer yazılar

  • sarı beyaz örgü lif modelleri 2015sarı beyaz örgü lif modelleri 2015 Değerli hanımlarımıza elimizden geldiğince en güzel yeni 2015 liflerini sunuyoruz. Sarı beyaz olan modeller bunlar arasında ilk sırada yer alıyor
  • Sarı Lif ÖrnekleriSarı Lif Örnekleri Sarı rengine yakışan ve dünya üzerinde bulunan pek çok somut-soyut kavramlar, banyo liflerin tasarımında kullanılabilmektedir. Bunun için hayal gücünde pek çok modeller ortaya çıkmış ve binlerce sarı rengi içerisinde banyo lifleri örülmüştür. Tüm banyo lif örneklerin her biri, emekler sonucunda oluşmuş ve bazı etmenlerden örnek alınarak meydana getirilmiştir. Sarı lif örneklerinde pek […]
  • Tığ işi örgü lif örnekleri 2015Tığ işi örgü lif örnekleri 2015 Tığ işinden örülen en yeni ve güzel lif örneklerini bir araya getirmiş bulunuyoruz. Aralarında harikulade modeller var.
  • Örgü atkı modelleri 2016Örgü atkı modelleri 2016 Atkılar kış aylarında kullandığımız en değerli aksesuarlardır. El örgüsüyle örülen modeller ise el emeğimiz ve göz nurumuzdur. Onları kullanmaya kıyamayız.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica