Buradasınız : Ana Sayfa // Resimler // Şaşı bak şaşır

Şaşı bak şaşır

Şaşırtan ve insanı şaşkına çeviren 3d resimler çok hoşunuza gidecek. İlk bakışta ne olduğunu anlayamayacaksınız ama sonradan işi çözeceksiniz.

şaşı bak şaşır resimler

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on Google+
Google+
0

Benzer yazılar

  • Örgü Yelek ModelleriÖrgü Yelek Modelleri 2016 ÖRGÜ YELEK MODELLERİ NELER? Hiç şüphe yok ki örgünün büyüsü emeğinde gizlidir. Bakanda yarattığı intiba ve giyene hissettirdiği duygu ortaktır. El emeği, göz nuru... Sonbahar ve kış aylarının insanı üşütme konusundaki cömertlikleri ve soğuğun bize dört bir yandan sokulma isteği, örgünün o sıcacık hissiyatına sığınma arzumuzu uyandırır. Yünün soğuktan esirgeme konusundaki […]
  • işçi fotoğraflarıişçi fotoğrafları Çalışan insanların halinde ancak çalışan emek veren insanlar anlamaktadır. İş ve aş demek insanların hayatla mücadele etmesi ve çocuklarına eşine değer vermesi demektir. Çalışan insan işçi resimlerini paylaşıyoruz.
  • A kesim gelinlik modelleriA kesim gelinlik modelleri A kesim gelinlikler en çok sevilen ve tercih edilen gelinliklerin başında yer almaktadır. Pek çok güzel modelini ve örneğini buradan bu sayfadan inceleyebilirsiniz.
  • Mona lisa tablosuMona lisa tablosu Mona lisa tablosunun sırrı yıllardır çözülemedi. Kimileri çözdüm diyor ama ne kadar doğru bilinmez. Bu özel tabloyu bu kadar farklı kılan ne insan gerçekten merak ediyor.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica