Buradasınız : Ana Sayfa // Resimler // Şeker bayramı 2016

Şeker bayramı 2016

2016 şeker bayramı tarihi? Hangi ayda ve kaçıncı gün? Şeker bayramının asıl adı Ramazan bayramıdır 2016 Ramazan bayramı başlangıç tarihi 04 Temmuz 2016 arefe günü 05 temmuz salı günü ise Ramazan bayramının birinci günüdür.

şeker bayramı 2016

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on Google+
Google+
0

Benzer yazılar

  • İş güvenliği haftası ne zamanİş güvenliği haftası ne zaman 04 - 10 mayıs tarihleri arasında her sene işçi güvenliği haftası kutlanmaktadır. Amaç işçilerin hakkı, sağlığı ve güvenliğine vurgu yapmaktır.
  • Güneşi beklerken dizisi keremin gerçek adı nedir?Güneşi beklerken dizisi keremin gerçek adı nedir? Güneşi Beklerken isimli dizi kanal d ekranlarında her salı günü yayınlanmaktadır. Dizinin bir çok hayranı var. Özellikle kerem karakterini canlandıran kişinin gerçek ismi merak edilmektedir. Dizide kullandığı isim neyse gerçek hayatta yine kerem ismini kullanan oyuncunun ''kerem busin'' adı ve soyadını duyan çok şaşırıyor. Dizi ile özdeşleşen oyuncu 1987 doğumludur. Amerika'da […]
  • iş sağlığı ve güvenliği haftası ne zaman kutlanıriş sağlığı ve güvenliği haftası ne zaman kutlanır Çalışanların güvenliğini ve sağlığını ön plana çıkaran özel bir gündür. Teknoloji ve sanayi ülkemizde ilerledi ve yeni iş sahaları açıldı. Bu bizim yararımıza olurken bazen zararımıza olabiliyor ve da çok fazla iş kazası meydana geliyor. Ülkemizde her altı dakikada bir iş kazası meydana gelmektedir. 4-10 mayıs tarihleri arasında her sene iş sağlığı ve güvenliği haftası […]
  • Kabe örtüsü değişirkenKabe örtüsü değişirken Kabe örtüsü aslında her yıl değişmektedir. bir ara yanlış hatırlamıyorsam eğer, Ülkemizden yaptırıyorlardı. Şimdi bu güzelim özel işlemeli Kabe örtüsünü nerede yaptırıyorlar bende çok merak ediyorum fakat asıl merak konusu Kabe örtüsü nasıl değişiyor? Değişirkenki resimleri ve fotoğraflarını siz değerli kardeşlerimle paylaşıyorum.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica