Buradasınız : Ana Sayfa // El işleri // Selanik örgüsü örnekleri

Selanik örgüsü örnekleri

Merhaba hanımlar , bu yazımızda selanik örgüsü ile neler yapılır ona kısaca bakacağız. Şimdi selanik örgüsü ile kendinize birbirinden güzel kazaklar , atkılar ve benzer örnekler örebilirsiniz. Ben sizlere selanik örgüsü ile ilgili 3 tane resim paylaştım. Umarım yardımcı olmuşumdur sizlere.

selanik-orgusu-1 selanik-orgusu-2 selanik-orgusu-3

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Google+0

Benzer yazılar

  • Nişan Bohçasında Neler Olur?Nişan Bohçasında Neler Olur? Merhaba sevgili kadinlopedi.com ziyaretçileri , Ben bu yazıyı yazarken çok düşündüm ve netten de araştırmalar yaptım. Şöyle bir sorulara rastladım. Nişan bohçasına neler konur diye sorular sormuşlar. Bende dün uzun bir araştırma yaptım ve nişan bohçasına neler konur hakkında bilgi edindim. Şimdi edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşacağım. Öncelikle kız içinse bohçaya […]
  • El Yapımı Hediyeler Ve YapılışlarıEl Yapımı Hediyeler Ve Yapılışları Bu makalemizde arkadaşlar el yapımı ile yapılan hediyelere bakacağız. Şimdi el beceriniz ile birbirinden güzel hediyeler yapabilirsiniz. Ben bulduğum videoları sizlerle paylaştım. Buyurun.
  • İğne Oyalı Mutfak Havlusu Örnekleriİğne Oyalı Mutfak Havlusu Örnekleri İğne Oyalı Mutfak Havlusu Örnekleri içerisinde çiçek, böcek, meyve, halka, püskül, yelpaze gibi çeşitli öğeler ipek iplikler ile işlenebilmektedir. En güzel modelleri sitemizde kolaylıkla bulabilirsiniz. Sizler için galerilerimizde mutfak ve diğer banyo, el, ayak havlu çeşitleri ve damat havlusu gibi havlu çeşitlerini yollayabilmekteyiz. Çeyizlerin önemli bir parçasını da mutfak […]
  •  Ampullerle Yapılan İlginç Tasarımlar Ampullerle Yapılan İlginç Tasarımlar Günümüzde ampuller ile yapılmakta olan çok farklı tasarımlar mevcuttur. Adını tam olarak bilemediğimiz bu el işlerinde kendinizden de bir şeyler katarak çok farklı dekoratif ürünler ortaya çıkarabilirsiniz.

Etiketler:

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica