Buradasınız : Ana Sayfa // El işleri // Şemalı havlu kenarı örnekleri

Şemalı havlu kenarı örnekleri

Havlu kenarı işleri ile ilgilenen arkadaşlarımın çok hoşuna gidecek yapılışı kolay çünkü şemalı olduklarından dolayı sıkılmadan yorulmadan havlularınızı süsleyip işleyebileceksiniz.

 

şemalı havlu kenarı örnekleri (3)

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on Google+
Google+
0

Benzer yazılar

  • İğne Oyalı Mutfak Havlusu Örnekleriİğne Oyalı Mutfak Havlusu Örnekleri İğne Oyalı Mutfak Havlusu Örnekleri içerisinde çiçek, böcek, meyve, halka, püskül, yelpaze gibi çeşitli öğeler ipek iplikler ile işlenebilmektedir. En güzel modelleri sitemizde kolaylıkla bulabilirsiniz. Sizler için galerilerimizde mutfak ve diğer banyo, el, ayak havlu çeşitleri ve damat havlusu gibi havlu çeşitlerini yollayabilmekteyiz. Çeyizlerin önemli bir parçasını da mutfak […]
  • Pet şişeden bileklik nasıl yapılır?Pet şişeden bileklik nasıl yapılır? Pet şişeden neler yapılır adlı konu ve paylaşımlarımıza kaldığımız yerden devam ediyoruz. Şimdi pet şişe ile bileklik asıl yapılır onu inceleyeceğiz.
  • Selanik örgüsü örnekleri Selanik örgüsü örnekleri Merhaba hanımlar , bu yazımızda selanik örgüsü ile neler yapılır ona kısaca bakacağız. Şimdi selanik örgüsü ile kendinize birbirinden güzel kazaklar , atkılar ve benzer örnekler örebilirsiniz. Ben sizlere selanik örgüsü ile ilgili 3 tane resim paylaştım. Umarım yardımcı olmuşumdur sizlere.
  • Kravat kolye nasıl yapılırKravat kolye nasıl yapılır Kravat kolyenin yapılışı ile ilgili örnek ve resimler aşağıda siz değerli el işi seven arkadaşlarıma detayları ile açıklanmıştır

Etiketler:

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica