Buradasınız : Ana Sayfa // El işleri // şık kolye yapımı

şık kolye yapımı

El becerinizi kullanarak sizlerde çok şık bir kolye yapabilirsiniz. Bunun için gerekli görsel ve resimler aşağıda sizler için eklendi kolay gelsin.

Şık Kolye Yapımı 1 Şık Kolye Yapımı

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Google+0

Benzer yazılar

  • Havlu tasarımları havludan neler yapılır? Havlu tasarımları havludan neler yapılır? Havlu kenarlarından sıkıldığınızı biliyoruz. Bu sefer çok daha farklı el işi havludan tasarımlar ve oyuncaklar dekoratif obje ve aksesuar yapımı örneklerini yayınlayacağız.
  • Eski T-Shirt ten Kolye Yapımı Eski T-Shirt ten Kolye Yapımı Şeritler halinde keserek ve halka oluşturularak yapılan ve dilediğiniz gibi boyutunu ayarlayabileceğiniz sadece bir değil birden fazla Tişört kullanarak sizlerde böylesine güzel aksesuarlar, takılar ve el işi kolyeler yapabilirsiniz. MALZEMELER : Bir veya daha fazla T-shirt Makas Boncuklar, kurdele, iğne (isteğe bağlı)
  • El yapımı takılarEl yapımı takılar El yapımı ve emekle süslenen bu takılara benim ilgim çok arttı. Bu modellerden sizlerde kendinize pay çıkartabilirsiniz.
  • Yaratıcı takılıklar ve aksesuarlarYaratıcı takılıklar ve aksesuarlar Yaratıcı el işi fikirlerine kaldığımız yerden devam ediyoruz. Şimdi ise çok farklı ve güzel olan takı ve el yapımı aksesuarları yayınlıyoruz.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica