Buradasınız : Ana Sayfa // Resimler // Simetrik kilim ve halı desenleri

Simetrik kilim ve halı desenleri

Simetrik kilimler ve birbirinden güzel halı modellerini ve desenlerini çok beğeneceksiniz. Fiyatları oldukça pahalı ve bazıları el yapımıdır.

Simetrik kilim ve halı desenleri örnekleri

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on Google+
Google+
0

Benzer yazılar

  • Kilim modelleriKilim modelleri Kilimler eskiden Anadolu'nun bağrından çıkan en önemli el sanatları ve halı dokumacılığı örneklerinin başında gelirdi. Şimdilerde ise tamamen teknolojik makinelerle çok güzel kilim modelleri ve desenleri üretilmekte ve satılmaktadır.
  • Patchwork kırkyama halı modelleriPatchwork kırkyama halı modelleri Patchwork yani kırkyama halı modelleri çeyizlerin vazgeçilmezlerindendir. Hazır ve el yapımı olmak üzere farklı çeşitleri bulunmaktadır
  • Ramazan bayramı mesajlarıRamazan bayramı mesajları Ramazan ayının sonunda bayramı hep birlikte kutlayacağız. En çok sevilen dini bayramlarında başında ramazan bayramı gelmektedir. Ailenize, sevenlerinize ve akrabalarınıza hal ve hatır sormak için en güzel anlamlı resimli ramazan bayramı mesajları ve sözleri yollamak isterseniz eğer, sitemiz bu konuda sizlere yardımcı olacaktır.
  • Halı saha komikHalı saha komik En komik halı saha resimleri ve takım isimleriyle sizleri baş başa bırakıyoruz. Bildiğiniz halıyı halı sahaya sermişler ama bu desenli ve motifli bildiğiniz evde kullandığımız halı. Çok komik arkadaşlar : )

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica