Buradasınız : Ana Sayfa // Resimler // Siyah beyaz vektör çizimler

Siyah beyaz vektör çizimler

Vektör çizimleri genelde siyah ve beyaz olmaktadır. Nasıl çiziyorlar ve nelere dikkat ediyorlar. Tekniklerini görselleri ile ele aldık.

Siyah beyaz vektör çizimler örnek

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on Google+
Google+
0

Benzer yazılar

  • babalar günü ile ilgili şiirler kısababalar günü ile ilgili şiirler kısa Kısa babalar günü şiirlerini resimli olarak ele aldık ve okumak isteyen çocuklarımıza evlatlarımıza sunmak istedik.
  • 19 mayıs gençlik spor bayramı gösterileri19 mayıs gençlik spor bayramı gösterileri Gösteriler 19 mayıs gençlik spor bayramının olmazsa olmazlarıdır. En güzel gösterileri, şenlikleri fotoğraf kareleri ile ele aldık ve sizler için inceledik.
  • Ramazan ve oruç sözleriRamazan ve oruç sözleri Ramazan en değerli aylardan birisidir. Bu ayda kuran indirilmeye başlanmıştır ve oruçlar tutulmuştur. Ramazanla ilgili sözler mesajlar ve oruç ile ilgili en anlamlı mesajları sözleri ele aldık ve paylaştık.
  • Emo kız fotolarıEmo kız fotoları Emo kızların birbirinden farklı giyim tarzlarını, makyajlarını ve resimlerini en değişik fotoğraf kareleri ile ele aldık ve meraklı gözlere fotolarını sunduk.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica