Buradasınız : Ana Sayfa // Resimler // Sodalit taşı nedir? Özellikleri nelerdir?

Sodalit taşı nedir? Özellikleri nelerdir?

Sodalit taşı özel şifalı bir taştır. Şifalı taşlar grubuna girmektedir? Nerede bulunur? Ülkemizde pek çok il ve ilçede bitkisel ürünler satan şifa marketlerde bulunmaktadır? Özellikleri: Boğaz şişliklerine ve iltihaplanmasına iyi gelmektedir. Mide rahatsızlıklarını giderir. Depresyona iyi gelir. Kalp ve zihne faydalıdır. Konsantrasyon denge sağlamaktadır.

Sodalit taşı resimleri

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Google+0

Benzer yazılar

  • Değerli taş resimleriDeğerli taş resimleri Değerli taşlar aynı zamanda faydaları ve yararları ile ön plana çıkmaktadır. Bazen şifa niyetine kimi zaman ise aksesuar kolye ve bileklik, küpe ve yüzük olarak kullanılmaktadırlar.
  • Kuvarsit taşıKuvarsit taşı Akvaryum işi ile uğraşanlar kuvars kumunu çok iyi bilirler. Rengimden hemen tanıyacak ve şaşıracaksınız. Kuvarsit taşı kuvars kum taşı olarak bilinmektedir ve iki çeşidi vardır.
  • yağ yakıcı besinleryağ yakıcı besinler Baharın gelmesi ile birlikte yaza hazırlıklar başlandı. Bayanlar artık yemelerine ve içmelerine daha çok dikkat ediyorlar. Bölgesel kilolarınızdan bir an önce kurtulmanız lazım yaz mevsiminde fit ve güzel bir vücuda sahip olabilmek için öncelikle az yiyip çok spor yapmanız lazım. Bunun dışında beslenmenize dikkat etmeniz gerekmektedir Kadınların başına belan olan yağlardan kurtulmak […]
  • 2013 yengeç burcu yorumu2013 yengeç burcu yorumu Yeni bir yıl ile yeni bir başlangıç yapmaya hazırsınız. Eski hatalarınızı düzeltmek için 2013 yılı sizin için ideal olacaktır. İlgi ve alaka duyduğunuz bütün işlerde yenilikler hep sizinle olacak.  Olaylara verdiğiniz çabuk  cevap vereceksiniz. Çözüm bulmak için biraz zor surumda kalabilirsiniz ama unutmayın ki siz yengeç burcusunuz bunun üstesinden geleceksiniz. Özellikle mart ve […]

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica