Buradasınız : Ana Sayfa // Resimler // Sodalit taşı nedir? Özellikleri nelerdir?

Sodalit taşı nedir? Özellikleri nelerdir?

Sodalit taşı özel şifalı bir taştır. Şifalı taşlar grubuna girmektedir? Nerede bulunur? Ülkemizde pek çok il ve ilçede bitkisel ürünler satan şifa marketlerde bulunmaktadır? Özellikleri: Boğaz şişliklerine ve iltihaplanmasına iyi gelmektedir. Mide rahatsızlıklarını giderir. Depresyona iyi gelir. Kalp ve zihne faydalıdır. Konsantrasyon denge sağlamaktadır.

Sodalit taşı resimleri

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on Google+
Google+
0

Benzer yazılar

  • Değerli taş resimleriDeğerli taş resimleri Değerli taşlar aynı zamanda faydaları ve yararları ile ön plana çıkmaktadır. Bazen şifa niyetine kimi zaman ise aksesuar kolye ve bileklik, küpe ve yüzük olarak kullanılmaktadırlar.
  • Kuvarsit taşıKuvarsit taşı Akvaryum işi ile uğraşanlar kuvars kumunu çok iyi bilirler. Rengimden hemen tanıyacak ve şaşıracaksınız. Kuvarsit taşı kuvars kum taşı olarak bilinmektedir ve iki çeşidi vardır.
  • 5 Günlük Şok Diyet – 5 Günde 5 Kilo5 Günlük Şok Diyet – 5 Günde 5 Kilo Şok diyetlerle kilo vermek doktorlar ve diyetisyenler tarafından önerilmiyor olsa dahi özellikle özel günler öncesinde bu şok diyetler ile kısa sürede kilo veren bayanların sayısı oldukça fazla.Kısa dönemde verilen yüksek kilolar normal yeme düzeninize döndüğünüzde misli ile geri alınıyor olsa dahi eğer dengeli bir beslenme düzenine geçerek kontrollü beslenmeyi benimserseniz […]
  • Kemik hastalıkları çeşitleriKemik hastalıkları çeşitleri Hareket sisteminin en önemli bölümü iskelet sistemi, başka bir deyimle de kemik dokusudur. Kemik dokusu devamlı bir yıkım ve yerine bir yeniden yapım halinde bulu­nur, bu sebeple çok canlı ve aktif bir deği­şim içindedir. Bu duruma göre kemik doku­su, saç ve tırnaklar gibi ölü doku değildir. Söz konusu yeniden kemik dokusunun yapılması olayı sonucu kemik dokusu özellikleri ve […]

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica