Buradasınız : Ana Sayfa // Örgüler // Şömentabla modelleri 2015

Şömentabla modelleri 2015

Şömentabla modelleri günümüzde hala özenle örülen elişleridir. Örmesi zor ama keyifli olan bu süreçte, zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız.

Şömentabla modelleri 2016

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Google+0

Benzer yazılar

  • Kısa kollu örgü kazak modelleri 2015Kısa kollu örgü kazak modelleri 2015 Örgü kazaklar genelde uzun kollu olarak örülmektedir ama bu sefer değişiklik olsun diye sizlere özellikle kısa kollu güzel bayan kazaklarını yayınladık.
  • Balıklı dantel modeli 2015Balıklı dantel modeli 2015 Balıklı dantel modelini bende daha önce hiç görmedim. Genelde çiçekli ve güllü motiflerden yaparlar ama bu sefer farklı bir şey denemeye çalışmışlar.
  • gelin damat lifi modelleri yeni 2015gelin damat lifi modelleri yeni 2015 Farklı modelleriyle, ilginç örnekleri ile göz dolduran gelin damat lifleri tekrardan yayına alındı ama bu sefer diğerlerinden daha şık olduklarını söyleyebilirim.
  • en güzel havlu kenarları örneklerien güzel havlu kenarları örnekleri bu havlu kenarları bir başka güzel. netten pek çok değişik havlu kenarı modelleri bulabilmek ve incelemek mümkün ama editörlerimiz sizler için en güzel havlu kenarlarını ve yapılışlarını bir araya getirdi.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica