Buradasınız : Ana Sayfa // Dekorasyon // Şömine modelleri 2015

Şömine modelleri 2015

Şömine dekorasyonda son zamanlarda trend olan bir ürün haline geldi. Koçtaş ve tekzen gibi firmalarda yapay olanlarını bulabilirsiniz.

Şömine modelleri 2016

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Google+0

Benzer yazılar

  • Şömine modelleriŞömine modelleri Bulunduğu mekana ayrı bir güzellik katan şömineler dekorasyonda konumu en önemli olan detaylardan birisidir. Mimari açıdan ise çok tasarımsal ve dekoratif bir yapısı olduğu aşikardır. Soğuk zamanlarda evinizi ısıtırken aynı zamanda güzel bir ambiyans ve dekoratif havayı evinize getirir. Günümüzde şöminelerin yakıt türleri bulunmaktadır. Gazlı modellerden odun, elektrikli ve sıvı […]
  • dekoratif vazo modelleridekoratif vazo modelleri Sevdiklerimizden, misafirlerimizden aldığımız çiçekleri artık bardakları koymaya son. Dekoratif vazo modelleri oldukça ucuz ve görsel olarak insanı kendisine baktırıyor. Sade vazoları bir kenara bırakın ve size göstereceğimiz dekoratif vazolara bir bakın.  
  • Beyaz pembe duvar kağıtlarıBeyaz pembe duvar kağıtları Ev dekorasyonunda son zamanlarda duvar kağıtları trend olmaya başladı. Pembe ve beyaz renkli olanlar bayanların tercihleri arasında ilk sırada yer alıyor.
  • Dyo kemik beyazı rengiDyo kemik beyazı rengi Kemik beyazı rengi dyo markasının son zamanlarda en çok sevilen ve trend haline gelen renklerinden birisi oldu.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica