Buradasınız : Ana Sayfa // Resimler // Sony ericsson xperia x10

Sony ericsson xperia x10

Sony ericsson xperia x10 mini ve pro olmak üzere modelleri bulunmaktadır. Özellikleri fiyatına göre uygun olan bir telefondur. Format atmak diğer telefonlarla aynıdır. Ayarlar bölümünden fabrika ayarlarına geri dön diyerek format atabilirsiniz.

Sony ericsson xperia x10 fotoğrafları

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on Google+
Google+
0

Benzer yazılar

  • sony xperia z3 mü samsung note 4 müsony xperia z3 mü samsung note 4 mü Akıllı telefon markaları birbirileriyle fiyat ve özellik olarak adeta kıyasıya yarışmaktadır. Genel olarak özellikler aynı olmasına rağmen kullanıcılar satın alma konusunda kararsız kalıyorlar. Araştırmalarımıza göre kalite ve özellik olarak sony xperia z3 biraz daha ağır basıyor ama yinede seçim sizin!
  • sony xperia z3 mü samsung galaxy s5 misony xperia z3 mü samsung galaxy s5 mi sony xperia z3 özellik olarak s5'ten çok daha iyi bir telefondur fakat samsung kullanım açısından ve sorun yaşatmamasından dolayı her zaman gönül rahatlığı ile tercih edilebilecek bir markadır. Seçim sizin.
  • sony xperia z3 mü iphone 6 plus mısony xperia z3 mü iphone 6 plus mı İki telefonunda özellikleri ve fiyatları arasında farklılık vardır. İphone dünya çapında en çok satan ve tercih edilen markalardan birisidir. Kalite ve kullanılan aksam olarak iphone biraz daha ağır basıyor diyebiliriz. Yinede son tercih siz değerli ziyaretçilerimizin
  • sony xperia z3 mü lg g3 müsony xperia z3 mü lg g3 mü Her ikiside özellike ve fiyat olarak neredeyse birbirilerine yakın olan akıllı telefonlardır. Dünyanın önde gelen markalarından olan bu telefonlar tamamen sizin tercihinize ve marka sempatinize kalmıştır. İsteyen Lg, dileyen sony xperia alabilir. her ikisi de sizi üzmez

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica