Buradasınız : Ana Sayfa // Resimler // Sporla ilgili sözler

Sporla ilgili sözler

Spor hayatımızın vazgeçilmez değerlerinden birisidir. Özellikle ülkemizde spora olan sevgi bir hayli fazladır. Futbol ve basketbol bunun başında gelmektedir. Spora gönül veren arkadaşlarımıza spor ile ilgili güzel ve anlamlı sözleri paylaşıyoruz.

Sporla ilgili sözler 2016

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on Google+
Google+
0

Benzer yazılar

  • Nike futbol topu GalatasarayNike futbol topu Galatasaray Nike Galatasaray için çok güzel ve farklı futbol topu üretti. Tüm Galatasaraylı gençlerin ve çocukların nike futbol topu ile doyasıya oynayacağına inanıyoruz.
  • galatasaray sözleri güzelgalatasaray sözleri güzel Ülkemize lig futbol takımları bazında önemli başarılar getiren, hem Avrupa'da hem de Dünya'da önemli bir konumda olan Galatasaray, taraftarlar gözünde adeta vazgeçilmez bir unsurdur. Galatasaraylı taraftarların inandığı bir gerçek varsa o da, ''Galatasaray demek Türkiye demektir'' anlayışıdır. Bu hayat felsefesi ile ülkemize Avrupa şampiyonluğu getiren Galatasaray'ı desteklemek en […]
  • Futbol fotoğraflarıFutbol fotoğrafları Futbol ile ilgili görseller resimler ve en çok beğenilen fotoğraflar sayfamızda yer aldı. Dünyada ve ülkemizde futbol çok sevilmekte ve ön plana çıkmaktadır.
  • David beckham ve büyük oğluDavid beckham ve büyük oğlu David beckham çocukları ile ön plana çıkan ve ailesine bağımlı olan bir futbol yıldızıdır. En büyük oğlunu merak edenler buradan fotoğraflara bakabilirler.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica