Buradasınız : Ana Sayfa // Dekorasyon // stor Perde Modelleri

stor Perde Modelleri

Ev dekorasyonunda iyi kullanıldığı zaman stor perdelerin yaklaşık ömrü 10 yıla kadar çıkmaktadır. Stor perdelerinde seçim yaparken kumaş seçenekleri birden fazladır. Karartan kumaş polyester pamuk akrilik tarzında olan hasır seçenekleri ile stor perde modellerinin değişik tasarımlarına gelin birlikte göz atalım.

Yeni-trend-tül-stor-perde-tasarımları 2014

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Google+0

Benzer yazılar

  • 2014 nevresim modelleri2014 nevresim modelleri Ev dekoru için nevresim takımları çok önemlidir. Bende bulduğum en güzel nevresim takımlarını sizlerle paylaştım. Hem de fiyatları 30 tl ile 75 tl arasında değişiyor.
  • 2014 Duvar Saati Modelleri2014 Duvar Saati Modelleri Ev dekoru için birbirinden güzel duvar saatleri buldum ve galerime ekledim. Bu farklı ve güzel olan duvar saatleri 50 tl ile 300 tl arasında değişmektedir.
  • Jean Kumaş Ve Ev Aksesuar YapımıJean Kumaş Ve Ev Aksesuar Yapımı Şunu çok iyi bilmeliyiz ki çok para ile çok şık evlere sahip olamayabilirsiniz. Çok zengin olsanız da büyük paralar harcayarak yapılmış olan çok zevksiz ve oldukça sıkıcı evlere rastlayabilirsiniz. Bazı evlerde ise çok küçük dokunuşlarla yapılmış olan büyük güzelliklere rastlayabilirsiniz. Şunu çok iyi bilmeliyiz ki sadece hayal gücünüzü kullanarak yapabileceğiniz mucizeleri […]
  • Çiçek Desenli Halı ModelleriÇiçek Desenli Halı Modelleri ev dekorasyonunda sadeliği değil daha çok neşeli renkli desenli modelleri seven bayanlar çiçek desenli halı modellerine bayılacaksınız.  Özellikle bayanların vazgeçilmezi olan ev dekorasyonunda halı çiçek desenleriyle süslenerek evlerinize farklılıklar getirmeye hazır.

Etiketler:

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica